Wpis z mikrobloga

Od 5 rano muszę siedzieć i obsługiwać obszczymurków w sklepie mojego ojca - janusza. Dajcie kilka plusów na pocieszenie bo już tego ich fetoru nie mogę wytrzymać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • 2
@pushaty: kwestia jest taka, że ja nie pracuję, a pomagam w wolnej chwili. Nie zmienia to jednak tego, że nadal uważam otwieranie sklepu przed 5 dla paru osiedlowych chlejusów za głupotę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kotwica2: Ojcu pewnie się zgadza, bo w końcu nawet mały zarobek to zarobek. Jednak nadal uważam, że zapierdzielanie od tak wczesnej godziny dla paru złotych nie jest zbyt dobre dla osób w jego wieku. Ja jedyne co to sobie ponarzekam na meneli, którzy nie potrafią zacząć dnia bez najtańszej setki, ale ojciec powinien bardziej szanować swoje zdrowie. Niestety jak już pisałem wcześniej ma on trochę januszowe podejście.
  • Odpowiedz
Hajs u ojca się zgadza? jeśli tak to nie jest to głupota. 5 patusów kupi po 2 piwa i już się opłaciło otworzyć sklep.


@Kotwica2: z alkoholików najlepszy hajs... był dawno temu u mnie w mieście taki Tadek. miał 2 speluny z tanim browarem i mu żule mercedesa i dom zafundowali.
  • Odpowiedz
@0nly: @paprok: Oboje potwierdzacie, że warto otworzyć ten sklep, tak wcześnie rano ( ͡º ͜ʖ͡º) A jaka jest różnica w kapitaliźmie między żulem, a kierownikiem "apple" jeśli zostawiają tyle samo w sklepie?
  • Odpowiedz
@Kotwica2: przeca wiem... OP marudzi bo na razie nie musi na siebie zarobić. jakby musiał to by w podskokach leciał do sklepu i czekał na żuli z utęsknieniem XD
  • Odpowiedz
  • 3
@Kotwica2: @paprok: nie interesuje mnie stan majątkowy klientów. Przeszkadza mi po prostu ich brak higieny i kultury osobistej, oraz to, że mój ojciec w pogoni za paroma groszami się zarzyna w tej robocie bo ma takie swoje myślenie. Dla mnie nie do pomyślenia jest przekładanie paru złotych, zarobionych na tanich piwach, ponad własne zdrowie, ale niestety myślenia ojca nie zmienię. Macie panowie trochę inne spojrzenie i może jest trochę racji
  • Odpowiedz
@0nly: wiesz, to tylko dywagacje anonów na stronie ze śmiesznymi obrazkami... nothing personal. też uważam, że zdrowie jest ważniejsze, ale skoro piszesz że nie możesz pracować to może pomyśl, że ojciec to robi dla Ciebie.
  • Odpowiedz