Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki, szukam miejsc gzie w #krakow można wyjść wysoko na jakiś budynek z dobrym widokiem żeby ujęcia do timelapsów były całkiem dobre, zależy mi na tym żebym nie musiał przeskakiwać przez 2 metrowe ogrodzenia i żeby policja czy jakaś ochrona mnie nie zwinęła ( ͡º ͜ʖ͡º)

jeżeli nie chce ktoś ujawniać swojej fajnej miejscówki to możecie napisać na priw, gwarantuje że nikomu nie wygadam

z góry dzięki za wszystkie podane miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@andrzej-adamin: Z ciekawości - myślisz o krajobraz+chmury czy może o nocnym ruchu z góry? Bo jak to pierwsze to np. Jubilat jak powyżej, jak to drugie to krucho, nie kojarzę.
W sumie to w Krakowie nie za dobrze z takimi budynkami. Super byłby błękitek z widokiem na Grzegórzeckie, ale tam to chyba tylko Krzan fotografował.
@Tajch: szukam i tego i tego :)
ostatnio znalazłem całkiem fajne miejsce na dachu galerii krakowskiej z widokiem na perony, całkiem fajnie to wyszło
też udało mi się wejść do jednego z bloków na topolowej i miałem całkiem fajny widok na ogród strzelecki bodajże
mniej więcej takich miejsc szukam, żeby nie były też "oklepane" i nie było z nich miliona już zrobionych filmów czy zdjęć