Wpis z mikrobloga

Szukam pomysłu na wyjazd. Końcówka października/początek listopada. 7-14 dni.
Dość nagle okazało się, że zmieniam pracę od stycznia i chcę wykorzystać zaległy urlop. Zdecydowanie nastawienie na przyrodę, a nie na miasto (chociaż na jakieś bardzo ciekawe mogę poświęcić 1-2 dni). Najlepiej jakieś góry, ale bez śniegu bo nie chce mi się raków brać i w pojedynkę bym się cykał. Wariant namiotowy jak najbardziej wchodzi w grę, ale tak do max -10 w nocy :P. Myślałem nad #norwegia , ale w samemu wyjdzie trochę drogo i sporo bym się najeździł autem, a samolotem chyba dużo nie zobaczę. Kolejny typ to może #gruzja , ale jeszcze się nie orientowałem jak tam z pogodą o tej porze roku. Może jakieś #balkany ? Dość nagle wyszło, a w sumie nie bardzo orientuje się w cenach lotów, warunków klimatycznych itp. Może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł, którym mógłbym się zainteresować?
Ewentualnie może ktoś się gdzieś wybiera i można się dokleić? ;)
Ewentualnie może jakiś Mirek/Węgierka chce się wybrać?
W Bieszczady jadę w październiku więc tego kierunku też proszę nie doradzać :P

Może @lkedzierskicom albo jakiś inny bloger :P

#podroze
  • 10
@Tylko_na_chwilke polecam Izrael, mozesz kombinowac z tanimi lotami z wylotem do Tel Avivu, a powrotem z Ejlatu, albo na odwrót. Sprawdź sobie tanie loty przez wyszukiwarkę azair. Przy takiej kombinacji możesz zaliczyć trzy morza (Śródziemne, Martwe i Czerwone) pustynię, kaniony, parki, no i wybrane miasta po drodze. Spanie pod namiotem i prowiant z Polski jeśli chciałbyś po taniości. A termin idealny na Izrael. Jeśli chciałbyś góry to może do Salonik tanimi liniamii,
Ciężko coś doradzić, ale jakbyś chciał Azję to doskonały czas na Tajlandię, Birmę, Indonezję, Malezję itd... - wszędzie będzie super jedzenie, miejsca do trekkingów, egzotyka, świątynie itd.. teraz jest trochę promocji więc może coś upolujesz. Wspomniany przez @dirtytricks Izrael to też super opcja.
U mnie na blogu znajdziesz opisy wszystkiego o czym wspomniałem, więc będziesz mógł sobie zobaczyć co cię bardziej kręci.