Wpis z mikrobloga

Ten Steam jest serio taki niedoyebany?
Próbuję logować się po adresie e-mail, bo nazwy użytkownika nie pamiętam (po uj mam to pamiętać??) to mi wywala, że nieprawidłowe hasło dostępu dla podanego adresu (!) próbuję zmienić hasło, to po zmianie hasła na nowe i logowaniu się przy użyciu nowego hasła z adresem e-mail, nadal Steam uparcie twierdzi, że hasło jest nieprawidłowe.
Po dokopaniu się i znalezieniu w końcu w mojej skrzynce e-mail tej głupiej nazwy użytkownika dopiero ten ułom potrafi mnie zalogować jak podam swój nick.

2017 rok a Steam nie dość, że z gorszym UI w porównaniu do Origin, podaje w Polsce ceny gier w euro to jeszcze cannot into logowanie z użyciem adresu e-mail.

W Steam jak w lesie.

#tylkoorigin

#steam #pcmasterrace
  • 12
@Perlo: Tak, zwalam na Steam bo wiem na jaki e-mail zakładałem konto. 2017 rok a logowanie po adresie e-mail nie działa prawidłowo. Mimo, że we wszystkich innych portalach i usługach zawsze loguję się po e-mail. No ale to Steam panie, takie udogodnienia to szukaj pan na Origin.
@Perlo: Gdybym mógł to bym tak zrobił. Ale nie mam wyjścia, więc muszę korzystać czasem z Steam i narzekać. Ale całe szczęście większość gier w które gram są na Origin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FightMaker: Użyj maści na ból dupy, to akurat plus steama bo przez to można na jednego maila założyć wiele kont, swoją drogą prawdopodobnie to zrobiłeś bo do maila liczy się pierwsze założone konto i to na nim zmieniałeś hasło zostawiając swoje nietknięte ( ͡° ͜ʖ ͡°)