Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zrozumcie że Blitzkrieg to był gurwa dobry może podczas II wojny ale nie w kontaktach z płcią przeciwną xD. Wyobraź sobie siebie patrzącego na to wszystko z góry, podbiega jakiś matoł do dziewczyny i mówi "-eeeeeeee czześc co tam hehe ładna jesteś dasz mi swój numer?" Wiesz coś o nim? nie .Dałbyś mu swój numer? nie.
Z doświadczenia moje związki zaczynałem po prostu od pierdoły, pierw trzeba się przedstawić i pogadać o pierdołach. Wielu z was pewnie teraz pomyśli "EEE GURWA ALE JAK ZAGADAĆ TO NIE JEST TAKIE PROSTE JAJEBIX". Po pierwsze nie używajcie #!$%@? żadnych otwieraczy typu "gdybym mógł to połamał bym wszystkie krzesła abyś jedyną rzeczą na jaką mogła usiąść była moja twarz xD" albo "co taka dama robi tu sama" albo najbardziej żenujący "bolało czy spadłaś z nieba". Pomyślcie jak możecie doprowadzić do rozmowy aby móc się przedstawić, na przykład w mojej byłej licbazie kiedyś dziewczyna siedziała sama na ławce i czytała coś z zeszytu, wziąłem telefon, pustą kartke papieru, podszedłem i spytałem się czy ma coś do pisania bo coś ważnego musze przepisać z telefonu (okazało się że krwa nie miała ale #!$%@?ć xD), przedstawiłem się, spytałem z jakiej jest klasy, co tam uważa o kierunku na którym sie uczy. PIERDOŁY w skórcie, po krótkiej rozmowie powiedziałem że no nic ide szukać kogoś dalej z długopisem i poszedłem. Potem widząc ja na korytarzach zaczepiałem/zagadywałem/poznawałem ją aż się umówiliśmy i spytałem o numer. Proste? proste, 0 krwa desperacji 0 jakichś #!$%@? tricków. Nie gwarantuje wam że odrazu rózowy/niebieski pasek znajdziecie i nie każe wam #!$%@?ć z kartkami do ludzi albo podbijać do 10/10 jak sami jesteśmy z niższej ligi, ale kombinowanie to droga do sukcesu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).
#przegryw #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 13
@ArnE-: Podyskutowałem z paroma ostatnimi czasy i uwierz mi że ze swoją pokręconą argumentacją napiszą elaborat zaprzeczający wszystkiemu co OP i udowadniający iż nie ma racji ( ͡° ʖ̯ ͡°)