Wpis z mikrobloga

Mój ojciec ma w sobote 45 urodziny a ja za cholerę nie wiem co mu kupić. Jest to osoba która ma dosłownie wszystko, każdy możliwy gadżet, zaczynając od zapalniczek zippo idąc przez ulubione płyty kończąc na fajnych słuchawkach.

Przez kilka ostatnich lat kupowałem mu na każda okazje winyle różnych zespołów (głównie muzyka industrialna ale też np. punk rock itd.) które mogły mu się spodobać - w największym Warszawskim sklepie pracował jego dobry przyjaciel i znał jego (#!$%@?) gust muzyczny.
Niestety, kolesia #!$%@?.
A ja zostałem z problemem.

Zastanawiam się nad kilkoma rzeczami:
-Butelka Whisky (dobrego!),
-Cygara (kompletnie się na tym niestety nie znam),
-jakaś planszówka żeby mógł pograć ze swoją kobietą, goścmi, ale też np. z córką (lv. 11), + np. butelka wina (jako prezent od mojego rózowego paska).

Każda opcja ma plusy jak i minusy i niestety wszędzie wychodzi na zero :(

Ojciec interesuje się motoryzacją, technologią (a raczej gadżetami) i muzyką. Do tego jest fanem gotowania (faktycznie lubi to robić!) i dobrych imprez.
Jeśli macie jakikolwiek pomysł to pls, dajcie znać :(

#prezenty #prezent #urodziny #cokupic #rodzice
  • 5
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: i zapomniałem w końcu dopisać - wole uniknąc prezentów które są "biletami" na skoki, jazdy samochodem itd. - albo już to robił albo są to rzeczy kompletnie "nie w jego stylu" :P

Nóz w sensie do krojenia? To też nie jest głupi pomysł - zastanawiałem się nad wokiem jakimś wypaśnym.
  • Odpowiedz
@rskkk No taki niż kuchenny. Jeśli lubi gotować to jest to idealny prezent. Znajomy jest kucharzem i zwykłe noże nie mogą się równać takim profesjonalnym. Jeszcze dodatkowo przybory do ostrzenia dorzucasz i zajebiście
  • Odpowiedz