Wpis z mikrobloga

mirki z #lodz polecicie jakiegoś męskiego fryzjera?
chcę iść do fryzjera, który mi coś zaproponuje, a nie obcina każdego tak samo jak u brzytwy na rzgowskiej.
mam dość długie włosy, jak ich nie ułożę (zaczęsuję do góry/tyłu) to tuż po myciu potrafią sięgać za oczy. ale chcę je skrócić do 3/4 lub 2/3 obecnej długości. bo ciężko mi się je układa. z resztą mam dość wysokie czoło.
#lodz #fryzjer #barber
  • 17
  • Odpowiedz
@SamChilders: @szejkinstevens: jak klimczak tp tylko do samego szefa Krzysztofa, wodna albo lniana czeka sie około tygodnia czasem mniej.
Według mnie najlepszy fryzjer w Łodzi, jezdzi z swoimi pracownikami na miatrzostwa Europy sporo inwestuje w szkolenia mi zmieniał fryzurę 2 razy w przeciągu ostatnich 5 lat i zawsze to robi idealnie. Patrzył ktora strone układają sie włosy dobiera fryzurę do kształtu głowy itd. Profesjonista w swoim fachu
  • Odpowiedz
@SamChilders: @wielad:
Klimczak. Nie polecam. Największe gowno.
Chodziłem zawsze do swojego fryzjera płaciłem 35-40 zł. Facet Dobrze ogarniał fryzurę Dobdze dopasowana do każdego.
Poszedłem raz z ciekawości do tego gowna, do Klimczaka, oczywiście do samego szefa. Czekałem na swój dzień długo. Chciałem by doradził. Facet kompletnie nie ogarniał . Wkoncu chciałem tak jak mnie zawsze ścina mój. Opisałem dobrze. A on ściął mnie na jakams babska cipo #!$%@?
  • Odpowiedz