Wpis z mikrobloga

GRUBY KRÓL PO DZISIEJSZYM STREAMIE! GRUBY KRÓL! Na początku była lipa, ale później zaczęły się dymy, każdy chciał #!$%@?ć Pezeta a Pezet jak zwykle się #!$%@?ł jak ma w zwyczaju, milutki Arsen się tez #!$%@?ł i przytulał grubemu gilotynę, po czym poszedł spać, a później pojawia się nasz główny bohater PAWEŁ. Paweł który nie rozróżnia czym jest GeForce od MSI i krytykuje Daniela za wybór kompa (za 9k) i mówi, że robi to na własne ryzyko. Paweł wyjebuje Radkowi, Magical popycha Radka a następnie Radek prawie płacze( ta niestabilność emocjonalna, raz rucham pod namiotem po czym przegrywam na streamie w domu), mimo że nocuje u niego, Daniela w mieszkaniu. Najlepsze jest to - Magical - Paweł #!$%@?. Paweł odchodzi i wraca po 5 minutach i mówi: Mam iść? Magical: nie wiem musicie to rozwiązać między sobą. Puf, następne 5 minut, wraca Paweł i Magical do niego: Nie no nie musisz isć. #!$%@? psychologiczne podejście do rzeczy w przypadku opadania emocji, Paweł szacun pseudopsychologu. Po czym Daniel #!$%@? się na meble i wali je z pięści, po tym rozkłada wersalke i wyjebuje zadem monitor dwa razy(ale przecież sprzęęęęt taki drogi bo mi zalaliście gnoje One One One !!1!111111!). Na końcu Gocha jest "stricte" ruchana przez Arsena w pozycji górnej gdzie Arsen trzyma jej stópki na swoich ramionach. Tak wyglądał dzisiejszy stream. GO HA GO HA GO HA GO HA | 3 zł
#danielmagical
  • 2