Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #przegryw #zwiazki

Jak mnie to #!$%@? gdy mijam na chodniku ładne dziewczyny, i za każdym razem odwracają wzrok. Czuję się wtedy jak gówno. W ogóle czuję się jakby wisiało nade mną jakieś fatum, niewidzialna siła, która odpycha ode mnie różowe paski, jakby nad moim łbem unosił się napis widoczny tylko dla kobiet: "tego nawet kijem nie tykaj". Jak idę ulicą w nocy to latarnie gasną, więc niewykluczone. Przecież ani nie śmierdzę, ani nie jestem wcale taki brzydki i już od jakiegoś czasu ubieram się elegancko...
W ogóle przypominam sobie jak w liceum jedna dziewczyna niby dla zabawy wróżyła kolegom i koleżankom ile będą mieć w przyszłości gówniaków trzymając wahadełko nad ich otwartymi dłońmi. U nich wahadełko się ruszało, nad moją ręką, przy kilku próbach wahadełko zawsze się zatrzymywało. Jakby od zawsze świat mi pokazywał "nie dla psa kiełbasa, ty będziesz sam". Kiedyś ksiądz chciał zrobić ze mnie księdza co też odebrałem jakbym dostał kopa w ryj i znak, że nie dla mnie związki.
I zawsze byłem sam. Jak startowałem do koleżanek kilka lat temu w liceum to się jedynie kompromitowałem. Na studiach to nawet koleżanek nie mam.
Chciałbym móc na pstryknięcie palców ot tak przestać interesować się kobietami i myśleć o innych sprawach, bo im dalej w las, im starszy jestem tym coraz bardziej mnie przeraża samotność. Codziennie jakby mi duszę wyrywało tak się czuję.
  • 27
  • Odpowiedz
takie prawdziwe. polecenia typu "kup nowe ciuchy, zadbaj o hygienę, wyjdz do ludzi" nic nie dają bo nadal jesteś niewidoczny dla otoczenia, a zwłaszcza dla dziewczyn.
  • Odpowiedz
@pejatojajestem: a może wystarczy się zacząć ubierać jak chłop ? a nie jak nie wiadomo co: jeansy ze sciagaczami, bluza z kapturem, i czapka ala półdolarówka ?
A najwazniejsze nie bać się podejść do kobiet.
  • Odpowiedz
@ShogunSdz: kretynie, on narzeka, że dziewczyny na niego nie patrzą i mówi, że próbował z higieną, próbował z ciuchami, to ja mu napisałem, że żeby ktoś na niego zwracał uwagę musi się wyróżnić. każdy jako tako dba o higienę, każdy jako tako się ubiera, między inny jak chłop, w każdym razie zarówno jak będzie się ubierał jak chłop i jak hehe pedał, to i tak nie będzie zwracał przez to na
  • Odpowiedz
@eks_de: spróbuj kredki do oczu + dobrze dobrana fryzura, gdyby te twoje ukochane piękne dziewczyny nie używały makijażu i nie czesały się, to nikt na nie nie zwróciłby uwagi tak jak na ciebie nikt nie zwraca uwagi.
  • Odpowiedz
@pejatojajestem: kretynie drogi, nie zrozumiałem go za bardzo bo zapomniałem czym jest strach przed podejściem i pogadaniem z obcą kobietą. Jeśli on chce się wyróżniać niech kupi sobie kapelusz w kształcie kondoma. @Jaromiarzmiarjaru: najsmutniejsze jest to że masz rację. Wielkie fanki korjańskiej muzyki dałyby mu dupy za samo spojrzenie. #fuckkpop
  • Odpowiedz
@Caarolin:

Nie wiem, może to niskie poczucie własnej wartości sprawia, że myślę o jednej opcji, natomiast jeśli się peszą to i tak nie mam jak sprawdzić bo nigdy nie wyrywałem nieznajomej na ulicy
  • Odpowiedz
@ShogunSdz: no ale on nie chce się z nimi poznawać tylko zwracać na siebie uwagę, to jest typ showmena debilu. zresztą jak niby to ma wyglądać, idzie sobie ulicą, widzi ładną dziewczynę i ją zatrzymuje i coś do niej #!$%@?? zresztą po co ma zaczepiać jakiegoś obcego człowieka na ulicy i o czym niby #!$%@? rozmawiać? dla mnie mocno słaba opcja
  • Odpowiedz
@ShogunSdz: op mówił o dziewczynach na chodniku, więc myślałem, że nawiązujesz do tego do czego odpowiadasz geniuszu. i wciąż nie rozumiem po co mam podchodzić do obcej osoby w tych miejscach i co mam mówić? rozumiem się zapytać o coś co jest mi potrzebne, ale podejść dla samego podejścia i pytać jak mija dzień czy heheh podobasz mi się, może pogadamyxD?

eby móc używać stylu showmana to trzeba nim być, wtedy
  • Odpowiedz
@Patologiczny_Klamca: wydaje mi się, że Twoje spojrzenie powoduje, że laski boją się do Ciebie uśmiechnąć. No i w Polsce generalnie ciężko jest wydusić uśmiech z drugiej osoby. Pamiętaj, że dziwki nie są takie drogie :)
  • Odpowiedz