Wpis z mikrobloga

Kiedyś kuzyn, (który do dzisiaj nic nie osiągnął po za klepaniem biedy i proszeniem o pieniądze) chwalił się, że jeździł do innego miasta w interesach. Ja natomiast mogłem pochwalić się jemu, że ja w interesach jeździłem codziennie za granicę xd. Taka #emigracja mi pasowała, bo za pięć godzin siedzenia w samochodzie przytulałem średnio 500zł.
Stare czasy, w których można było się łatwo dorobić, jeszcze dawniej ludzie w ten sposób sobie domy pobudowali i poustawiali na resztę życia (inwestowali).
Dzisiaj jeżdżą jakieś #!$%@? dla 50zł zarobku.

#biznes #kiedystobylo #zarabianie
S.....i - Kiedyś kuzyn, (który do dzisiaj nic nie osiągnął po za klepaniem biedy i pr...

źródło: comment_kyYFFoFA2OYtnU7oRrM7mgYjXjAAIV08.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@vincek woziłeś głównie fajki. Paliwo po 2zł kiedy u nas było po 6zł. Wódka, spirytus i inne mniej legalne rzeczy. Opłacałes kogo trzeba, miałeś układy i wszyscy zadowoleni. Bez ryzyka.
  • Odpowiedz
  • 0
@namiot666 mnie tam rodzina namawiała abym nie jechał bo rosja itp. Wujek mnie w to wciągnął i do dziś jestem mu wdzięczny. Po miesiącu kursowania z ruskimi już podawałem sobie rękę na granicy i jechałem po za kolejką. W sumie każdy kto płacił ruskiemu to był kolega xd
  • Odpowiedz
  • 0
@NamietnyDzwigowy te czasy się już skończyły. Ludzie jadą tam głównie dla siebie aby zarobić te 50zł, jeszcze niektórzy jeżdżą za fajami, nie wątpię aby mieli układy. Jednak jako świeżak to tylko po paliwo aczkolwiek nie wiem czy jest sens stania w kolejce a potem dawania poniżać się celnikom bo obu stronach granicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Voraz tak, ale to nie te czasy co kiedyś, że sobie jechałeś na pewniaka. Dzisiaj jeżdżą nowi, którzy zobaczą jak wyjeżdżasz z garażu i dadzą namiar na polskiej stronie.
  • Odpowiedz