Wpis z mikrobloga

Pisze ostatnio z dziewczyną lat 24 (w styczniu 25). Nie wiem czy to juz nie za stara. Parę lat a tu zaraz będzie pod 30, ślub, dzieci, to nie na moje nerwy, nie dorosłem do tego. Kończyć znajomość?

#pytanie #zwiazki
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bullseye: dobra my tu śmiechy chichy ale Ty chyba na poważnie, moim zdaniem wszystko zależy od dziewczyny, bo znam i 19 latki które jedyne o czym myślą to ślub i dzieciaki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chicane No zobaczę jak to wyjdzie z ta co teraz pisze, może nie będzie tak źle po tych żałozmy paru latach. Za młody jestem na dzieci kredyty małżeństwa przeraza mnie to
  • Odpowiedz
Za młody jestem na dzieci kredyty małżeństwa przeraza mnie to


@Bullseye: dziewczyny wcale tak nie garną się teraz do rodzenia dzieci, sporo wybiera karierę. ze śłubem spokojnie można czekać wiele lat, a kredyt zależy od sytuacji finansowej i potrzeb.
  • Odpowiedz
skoro dla Ciebie, gościa bliżej lat trzydziestu niż dwudziestu, kobieta, która ma 24 lata jest za stara, to lepiej szukaj dobrego adwokata, bo z pewne upodobania mogą Cię zamknąć.


@bersia: nie przesadzaj, przecież napisał że celuje w młodsze studentki. po części rozumiem chłopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@bersia Nie sugeruj takich rzeczy skoro nie rozumiesz do czego dążę.

Nie mowie ze 24 jest stara fizycznie tylko mentalnie juz powoli dąży do zakładania rodziny a nie luźnych związków. Nie jestem jeszcze na to gotowy i w najbliższej przyszłości nie będę.
  • Odpowiedz