Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JustynaJestem bb krem z under 20, albo zmieszać swój podkład z kremem, którego używasz pod makijaż :)
Z podkładów polecam Heathy mix, podkłady z Ingrid (idealumi) albo z bell illumi corrector (dostępny w biedrze)
Wake me up z rimmela
Podkłady mineralne z Annabelle też są okej :)

[]
  • Odpowiedz
@JustynaJestem na stronie są próbki za 8/9 zł nie pamiętam dokładnie, warto spróbować, ja się troszkę bałam, no i musisz zwrócić uwagę na kolory, te najjaśniejsze są naprawdę jasne
  • Odpowiedz
  • 0
@Caarolin używam kremu bb under 20 (tego zielonego) w jaśniejszym kolorze i jest całkiem ok dobrany, krem bb z Garniera dla porównania był zbyt pomarańczowy.
Ach i jeszcze mam Dream Velvet najjaśniejszy to jest zbyt jasny.
  • Odpowiedz
@JustynaJestem: Porcelain z CC bella no i polecane annabelle - miałam te najjaśniejsze w każdej tonacji i jest niewielka różnica, ciężko sobie nimi krzywdę zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) a próbka za te 9 zł starcza na miesiąc z hakiem
  • Odpowiedz
@JustynaJestem: Annabelle Mineals. Jak jesteś z większego miasta mają stacjonarne sklepy. Jak nie chcesz kryjącego to mają jeszcze dwie formuły: matujące i rozświetlające
Ja jestem blada jak papier i noszę najjaśniejszy odcien o teraz latem jest ciut za jasny jak nałożę za duzo
  • Odpowiedz
@JustynaJestem: To polecam sobie sprawdzić odcienie bo mają gamę dla ciepłych zimnych neutralnych typów urody i formułę. Wybór jest całkiem spory. A wydajność dużego opakowania jest całkiem niezła. Kupiłam swój pierwszy AM w marcu- kwietniu i mam go do tej pory. Z tym, że ja nie noszę podkładu codziennie.
  • Odpowiedz
@JustynaJestem: Minerały, z tym że polecam najbardziej Pixie, są to drogie jak na minerały, ale imo dużo łatwiejsze w użytku i łatwo dają naturalniejszy efekt . Najbardziej opłaca się kupić refill 27 zł za 3g (jest wydajny), przerzucisz go do pustego pudełka po jakimś kremie lub pudrze, a pełnowymiarowe opakowanie kosztuje prawie 90 zł, ale są kilka razy w roku promocje, ja ostatnio płaciłam 80 zł, ale jest też kilka
  • Odpowiedz