Wpis z mikrobloga

Jak można uprzywilejować i inwestować z grupę, która po pierwsze nie myśli analitycznie.


@TaoHosts: Mówisz, że kobiety są gorsze w tej dziedzinie w momencie kiedy mają identyczny wynik jak część mężczyzn (mówię o sytuacji gdzie mają ten sam wynik).
  • Odpowiedz
Istotą rekrutacji są punkty, a nie płeć.


@BongoBong: jednym z kryteriów jest płeć, a więc jedna płeć jest faworyzowana względem drugiej. Właśnie próbujesz usprawiedliwić dyskryminację ze względu na płeć. A ja myślałem, że lewica jest za równouprawnieniem, a okazało się, że jesteście większymi seksistami niż prawaki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Siotson: Odsyłam na lekcje czytania ze zrozumieniem. Powiedziałem:

Nie jestem chyba fanem tego rozwiązania, ale mówić, że to tylko za płeć, to duże nadużycie.


Pisałem w sprawie wypowiedzi twierdzących, że ktoś dostaje się na studia albo tylko ze względu na płeć, albo, że płeć jest podstawowym kryterium. To nie jest prawda. Płeć jest w tym przypadku drugorzędnym kryterium - decydującym w przypadku remisu punktowego. Jak wyżej zacytowałem nie jestem fanem
  • Odpowiedz
@BongoBong: napisałeś, że nie jesteś fanem, ale usprawiedliwiasz takie rozwiązanie. Jeśli nie rozumiesz co napisałem to trudno - nie będę się kopał z koniem.

Kojarzę cię jako neuropka, ale widać, że płynie w tobie czysta krew Razemowców - kiedy jest dyskryminacja kobiet to hurr durr, a kiedy jest dyskryminacja mężczyzn to oj tam oj tam.
  • Odpowiedz
@BongoBong: Nieładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie. Po prostu sprawdzam czy moje przypuszczenia są słuszne. Durne poglądy Razemowców zawsze biją ostro po oczach więc się pytam. Popierasz Razem czy nie?
  • Odpowiedz
@Siotson: Jestem członkiem Razem. Teraz odpowiedz na moje pytanie. Czy masz założony aż tak duży ogranicznik? Dlaczego przypisujesz mi poglądy, których nie wypowiedziałem?
  • Odpowiedz