Wpis z mikrobloga

  • 43
Mirki i mirabelki pijcie ze mna kompot. Od dzis jestem inzynierem, budowy maszyn. 180 osb nas zaczynalo, a skonczylo 40. Wiec duzy przemial. Mi sie udalo skonczyc bez powtarzania roku wiec jestem gosc. Bo tylko 20 osb nie powtarzalo semestru. ( ͡º ͜ʖ͡º) #ulga
  • 28
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Daleki_Jones
@Sweet_acc_pr0sa
Sprawa w przemyśle lotniczym i samochodowym wyglada tak, ze samolot czy tam inna maszyna składa się z setek lub tysięcy elementów które sa produkowane na całym świecie. A montaż np jest w usa. I każdy mówi ze samolot został zrobiony w usa a tak naprawdę został tam tylko zlozony.
  • Odpowiedz
  • 3
@Naluzie ja kończyłem na PWR i też nigdy roku nie powtarzałem, ale nie uważam tego za wielki problem. Ostatni rok pracowałem na cały etat i studiowałem dziennie i to można uznać za jakieś wyzwanie, ale też nie powiem żeby było jakoś bardzo ciężko.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Corq ja uważam to za wyczyn ze względu jak dużo innych osb powtarzało semestr. Z czym miałeś największy problem?U nas najwięcej wytrzymałości materiałów odpadło osb.
  • Odpowiedz
  • 2
@Naluzie ogólnie kursy związane z zarządzaniem i organizacją produkcji, których zaliczenie wymagało nauczenia się x stron regułek, teorii czy innych pierdół.
  • Odpowiedz
@Naluzie: hrhr koncowka lat 90 czyli obowiazkowa sluzba wojskowa.
MiBM we wroclawiu na mechanicznym zaczynalo uwaga... 1200osob 4 potoki po ~300osob.
Na inzyniera poszlo okolo 120 osob (to byly jeszcze studia jednolite, z podzialem po 3 roku, kto mial dobra srednia szedl na mgr kto nie ten na inz). Na magisterke dostalo sie i skonczylo jakies 80-100 osob. 5specjalizacji po 15-20osob.

Wiec procentowo jakies 20% skonczylo.

Ale jak pisze to
  • Odpowiedz