Wpis z mikrobloga

........................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
........................................................................................................................

Mirki i Mirabelki,

Jutro ostatni dzień sprzedaży żółtej i czerwonej Ekstra Pensji więc jeszcze wyskoczyłem na poszukiwania. Efektem było znalezienie 97 sztuk tych zdrapek. Fotkę pustaków wrzucam do tego wpisu. Co ciekawe w jednym z punktów dostałem zdrapki z worka bo już były wyznaczone do przemielenia i obsługa stwierdziła, że "paaaaaaanie, już się o nie nikt nie pytał więc przygotowaliśmy do zwrotu".

Efekt drapania z dzisiejszych łowów jest następujący:
Wydane 485 zł
Wygrano 190 zł

Czyli wyszedłem 295 zł na minus. Zwróciło się 39% tego co zainwestowałem :|

Mi się tym razem nie udało. Trzymam jeszcze kciuki za Was.

Po dzisiejszej aktualizacji szansa na główną przy zakupie jednego losu wzrosła do 0,0022%.

Pochwalcie się jeżeli uda Wam się jeszcze coś jutro dorwać.

Pamiętajcie, że mapę z dostępną zdrapką Ekstra Pensja (374) możecie podejrzeć tutaj (stan na środek sierpnia więc może być już trochę nieaktualna):
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1G0xglp-mCGMTHG3BI0n20y-XgMI≪=52.26981049615963%2C19.730584642463327&z=6

Natomiast ranking zdrapkowy dostępny jest dla Was pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

Jutro dokonam aktualizacji rankingu. Główne zmiany to oczywiście usunięcie zdrapek: Słówka, Ekstra Pensja oraz Brylantowe 7. Wszystkie 3 kończą jutro swój żywot.

Powodzenia, niech ktoś z Was jeszcze ustrzeli jutro tę główną.

#wykopskubietotalizatora
Pobierz
źródło: comment_7dE5FQgcVzVmhhTYxFFRZKaKIQQuc0zN.jpg
  • 12
(@Nutaharion: Na 61 - 15 wygranych, polowa się zwróciła. Powodzenia dzisiaj :) aaa, z tymi przedziałami to masz margines? Miałem serie 044000 zamiast 045000 i omijać to czy brać pod uwageq?