Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie ! Ponieważ dziś jest dzień cudów, pociągnijmy ten temat dalej. O 22:00 z lekkim poślizgiem czasowym zaczynam wzorem Wróża Macieja wróżenie z kart Tarota.

Kto chętny na darmową (ale prostą) wróżbę, proszę pisać tu pytania. Zasady :

- jeden ludź = 1 pytanie

- bez jaj ! to będzie nasz eksperyment :]

- DORADŹ ZAMIAST WYBIERAĆ ZA MNIE !!! Pytanie nie może być z gatunku "czy trafię w Totka", albo "jakie są numery w Totka" ale raczej "mam ochotę poderwać laskę, CO powinienem zrobić, JAKĄ drogę obrać żeby mnie dostrzegła i się mną zainteresowała". Albo "chciałbym rozkręcić firmę z takim to a takim profilem, CZY mi się to będzie opłacało", bądź "co X czuje w stosunku do mnie" itp, itd.

- zastrzegam sobie możliwość zmiany pytania na bardziej poprawne lub poproszenie o uściślenie

- zero zieleniny please + jeśli coś ignoruję to pewnie przez moją czarnolisto ;p

- do wróżenia będzie użyta ta talia

- All for fun :]

#poprostujester #tarot
  • 81
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: Wiem!

jakiego powinnam się spodziewać ciągu dalszego historii z pewnym, bardzo konkretnym samcem? ;]

[jeśli po tym pytaniu tarot Ci wybuchnie to bardzo przepraszam, nie moja wina że mam poje.ane życie;D]
  • Odpowiedz
@biuna: Odwrócony Rydwan mói o królu, który wraca pobity z bitwy, człowieku, który uciekł przed wrogiem, problemem itp, itd. Karta nie mówi "oooooo pani, koniec, nie da rady", ale "zle przygotowania, niewłaściwy plan, nie znasz sił wroga ani swoich, coś jest nie tak". Potrzebna praca, przemyślenie, konkrety.

@irecky: Do usług.

@
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: nie, raczej jestem zszokowana prawdziwością, trafnością tego. No i wiem co robić, a raczej że pora zacząć mieć #!$%@?.:) Dzięki!:)

Niby tylko karty, internet ale..:D
  • Odpowiedz