Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie ! Ponieważ dziś jest dzień cudów, pociągnijmy ten temat dalej. O 22:00 z lekkim poślizgiem czasowym zaczynam wzorem Wróża Macieja wróżenie z kart Tarota.

Kto chętny na darmową (ale prostą) wróżbę, proszę pisać tu pytania. Zasady :

- jeden ludź = 1 pytanie

- bez jaj ! to będzie nasz eksperyment :]

- DORADŹ ZAMIAST WYBIERAĆ ZA MNIE !!! Pytanie nie może być z gatunku "czy trafię w Totka", albo "jakie są numery w Totka" ale raczej "mam ochotę poderwać laskę, CO powinienem zrobić, JAKĄ drogę obrać żeby mnie dostrzegła i się mną zainteresowała". Albo "chciałbym rozkręcić firmę z takim to a takim profilem, CZY mi się to będzie opłacało", bądź "co X czuje w stosunku do mnie" itp, itd.

- zastrzegam sobie możliwość zmiany pytania na bardziej poprawne lub poproszenie o uściślenie

- zero zieleniny please + jeśli coś ignoruję to pewnie przez moją czarnolisto ;p

- do wróżenia będzie użyta ta talia

- All for fun :]

#poprostujester #tarot
  • 81
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: ja mam takie pytanie do wrózbity, od razu zaznaczam że meczy mnie ono od jakiegoś czasu i jest dosyć zawiłe. Do rzeczy:

Skoro "pieniądze szczęścia nie dają" ,a "czas to pieniądz" to oznacza że "czas nie daje nam szczęścia" , prawda?... no własnie ...Z drugiej storny mówi się też że "szczęśliwi czasu nie mierzą" prawda ?

Tu moje pytanie własciwe: Czy szczęśliwi nie mierzą czasu, dlatego że czas nie daje
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: Jestem człowiekiem ambitnym, ale bardzo leniwym. Zbliżają mi się długie wakacje i mam co do nich konkretne plany co do inwestowania w siebie, rozwoju. Co tam karty mówią, wypali czy lenistwo weźmie górę i nie wypali? ;D
  • Odpowiedz