Wpis z mikrobloga

O co chodzi? Mieszkam w Polsce i nie widziałem żadnego illuminati i innych tego typu rzeczy.
Że illuminaci kontrolują światem, coś tego nie widzę albo że wyprali niektórym mózgi i chodzą jak marionetki.
Mam 17 lat i potrafię to zrozumieć.
Albo że są reptilianie, może ja nim jeszcze jestem?
Nie widziałem chyba żadnego reptiliana oprócz zwykłego człowieka oraz zwierząt xD
Ale serio pytam bo moja mama w to nie wierzy.
Nic ciekawego nie widziałem typu latający obiekt kosmiczny itp.
Czytałem co to illuminati itp. Ale jakoś tego nie widzę na świecie, wszędzie spokojnie.
Może i nie mam jeszcze pracy ale jeżdżę często po świecie, ogółem 2razy za granicę rocznie na tydzień dwa i jakoś nie widzę nic ciekawego. Oprócz tego że raz był zamach niedaleko mnie parę kilometrów.
#pytanie #illuminati #teoriespiskowe #dyskusja
  • 5
@dyndi: ufo nie istnieje
ziemia jest plaska
w kazdym teledysku ktory sie ukazuje jest nawiazanie najczesciej do trojkatow i jednego oka (np. miley cyrus)
jest dowod na to ze ziemia jest plaska, nawet duzo dowodow
w reptilianow kto wierzy ten wierzy
@dyndi: no i dlatego nie ogarniasz podstawowych rzeczy których było by mi wstyd ci tłumaczyć. Dorośniesz, spojrzysz na świat oczami dorosłego, miejmy nadzieję mądrego człowieka i sam się będziesz śmiał z tego co tu napisałeś.
@dyndi: nie no, przecież takiego członka illuminati możesz spotkać w sklepie jak kupuje margarynę i czteropak piwa xD Co do reptilian, mówisz, że nie spotkałeś nikogo takiego a zdajesz sobie sprawę, że w naszym mózgu jest taki jeden element, tzw. gadzi móżdżek, który (wierząc, że reptilianie istnieją) pochodzi właśnie od reptilian? W dodatku idąc dalej tym tropem są ludzie, którzy sobie nie zdają sprawy, że mają więcej gadzich genów. A no