Wpis z mikrobloga

ludzie ze wsi

I stoji taki jeden z drugim, stary #!$%@? głupi, mózg przez słońce i gowno wyzarty bo cale zycie na polu, pod domem gowno, w domu gowno, wszedzie #!$%@? jak w lato tak i zima.czy rodzina zime przeżyje to zalezy czy znow ci holernj tatarzy zbiory spalom czy nie. Jeszcze ci taki powie, no u nas na wsi to czyste powietrze nie to co miastowi majom hehe, a woda ze studni, panie! Jak ta woda zamarznie to zamiast lodu diamenty. opony w piecach palone. Smieci, truchlo jeden #!$%@? pali sie to pali. Smród, bieda i wódka to jes życie. Raz w egipcie był to wnukom opowiada jak to arab mu dziendobry powiedział. Jedyny slawny przodek to jakub szela od strony matki babci siostry psa. Tam tak #!$%@?, ze hindusi mdleja. Jak córka sie urodzi to topia w smole bo #!$%@? co ja bede, raz, ze kawalerowi cure oddam do #!$%@? to jeszcze posag mam dac? Kozy z drzew nie spadaja! Baska idz po smole! A młody #!$%@? gorszy od starego, cale dnie na polu a raz w tygodniu w niedziele po obiedzie na komputer to styknie na fabule w gotiku. A najgorsze sa te wioskowe szkolne prymuski, no ja to jak dorosne to prawnikiem zostane :3 na studia do Wrocławia sie dostałam... #wies #pasta
Vinci798 - >ludzie ze wsi 
I stoji taki jeden z drugim, stary #!$%@? głupi, mózg prze...

źródło: comment_4GGvkpvMBxV6trmNbfmcYdwzX5X1DTCh.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz