Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@essik9 rozwijało się przez 2-3tyg, smarowanie kremami natluszczajacymi przynosiło ulgę, ale jednak w zeszły czwartek przyszedł kryzys i dziś efekty są jeszcze gorsze niż na obrazku
@kon-jakub dezynfekuje tylko OXI, a myje fermentory, gary, kraniki itd płynem do naczyń. Wysuszania skóry czyli przy zmywaniu ciągle skóra jest zamaczana a następnie, nawet po wytarciu w ręcznik, zostaje troche wody która wysycha. I tak wkoło Macieju, a zmywalem bardzo dużo. Wychodzilo: piątek warzenie, sobota na cicha, niedziela butelkowanie, czasem po 2 warki. I wszystko trzeba myć
@OLYON jeszcze nie mam kegow ale powoli zaczynam się nad tym zastanawiac, bo pomimo ogromu butelek, krat i miejsca które posiadam jestem już blisko limitu. Zwłaszcza że na własny ślub chce postawić koło 80-100 litrów mojego piwa
@Toms94: Dzisiaj butelkuję i zastanawiałem się kilka godzin temu, czy jakoś mega uważać z kontaktem dłoni z OXI... Jeśli można zapytać, to po co Ci Panie tyle piwska? :D Żelazne zapasy, nuda czy wielka rodzina? :D W tych 5l butelkach też piwsko? :D