Wpis z mikrobloga

@kingkris nope. Nie przytrafiaja sie czesciej. Czesciej sie o nich mowi. Statystyki mowia jasno ze wypadki spowodowane przez 'pijanych' to tylko czesc wypadkow. Najwieksza czesc to zbyt duza predkosc.
  • Odpowiedz
właśnie widzę, że obrońcy prawa się znaleźli. Każdy ma coś za uszami :p


@nytido: Masz rację - wyprzedziłem dziś ciągnik na ciągłej :/

Ale jakoś od 17 lat nie dostałem mandatu i nie potrzebowałem do tego niczyjego migania.
  • Odpowiedz
@czapkakoloruczerwonego: dostałam mandat to fakt, jechałam za szybko. Nie popieram łamania przepisów, ale można dać znać komuś o kontroli. To jest nieszkodliwe. A jak ktoś jedzie skuty jak Antarktyda to nawet jak mu się da długimi to wątpię, że zwróci na to uwagę.
  • Odpowiedz
@nytido: nie chodzi o skutych, tylko tych co jeżdżą non stop niebezpiecznie, wyprzedzając np. przed szkołami czy w miejscach o gorszej widoczności itd. Ja przekraczam prędkość prawie zawsze, ale widząc, ze wszyscy zwalniają w miejscu gdzie są ograniczenia spodziewam się, ze może coś się za tym kryć... debil który jedzie szybko ale bezpiecznie będzie w takim miejscu wyprzedzał i pchał się na siłe, jeśli zamrugasz ostrzyżesz go i zwolni jeśli
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: nie masz ostatnio problemów z yanosikiem, że nie da się zgłosić kontroli?

Ostatnio kilka razy miałem - zgłaszam, a tam komunikat "brak GPS" i nie można kontynuować.

Pokazuje w tym czasie prędkość i POI wydaje mi się, że też. google maps normalnie chodzi. Po restarcie yanosika jest ok...
  • Odpowiedz
@Gordobalb tak samo jak jeden kierowca po 12h bedzie jechal spox a drugi po 6h juz nie to tak samo jeden z 0.5 bedzie mistrzem kierownicy a drugi bedzie jechal zyg zakiem. Najfajniejsze jest to ze w Polsce 0.3 i juz hurr durr pijany. We wloszech lajcik :d natomiast taki wloch ma 0.6 i juz hurr durr pijany a w anglii lajcik ;) widzisz do czego zmierzam? Chodzi mi tylko i
  • Odpowiedz
@demoos: nie rozumiem co jest złego w tych kilku kmph więcej, na drodze którą się zna? nie miałeś nigdy refleksji, że te same znaki ustawione są dla e34 z lat 90 czy golfa z lat 80 oraz dla nowszych samochodów, które mają sporo lepsze hamulce oraz inne systemy? te same znaki są też ustawione w deszczu czy idealnej pogodzie do prowadzenia samochodu. naprawdę nie widzę żadnego problemu pod tymi warunkami.
  • Odpowiedz
@puzno: właśnie przez takie bajanie mamy na drogach co mamy, mam dwuletnią fure to polece 120 w zabudowanym, przecież nówka, a hamulce igła. Zobacz co jest powodem największej ilości wypadków i śmierci na polskich drogach.

Wyznawcy złych znaków, to piszą jakby 99% było złe. A tak nie jest.
  • Odpowiedz
@demoos: naucz czytać się ze zrozumieniem mówię o jakimś 110 na 90, a nie o kompletnym debiliźmie. nie ośmieszaj się dalej


@demoos: a najczęstszym powodem wypadków sądząc po tym co widać na kanale polskie drogi jest to, że ludzie nie potrafią się zachować się gdy zacznie padać deszcz lub to, że są półślepi
  • Odpowiedz
  • 0
"To nic nie kosztuje"


@nytido: była kiedyś akcja, że gość dawał znaki długimi i niestety trafił na nieoznakowany patrol. Dostał stówę lub trzy za używanie niewłaściwych świateł i chyba jakieś tam punkty.
  • Odpowiedz