Wpis z mikrobloga

@spokojnie_to_ja: A po co zajmować sobie czas republiką bananową 3 świata, skoro od wejścia do UE Polska jest kolonią niemiecką. Tylko niepoważni ludzie sądzą że pis nie wykonuje rozkazów z Berlina. Ciekawe o czym tak namiętnie dyskutował wasz Prezydent przez godzinę przed vetem w sprawie SN z panią Merkel. Polskie głupie społeczeństwo łyka każdą pis-owską propagandę jak pelikany. Szok że jakikolwiek naród na ziemi może być tak zidiociały jak naród polski.
@spokojnie_to_ja: Nie wiem czy widziałeś tę debatę czy tylko mówisz po kimś, ale Schulz wyraźnie skrytykował Merkel za kryzys z uchodźcami i stwierdził, że trzeba chronić granic, dać prawo krajom UE wpuszczać tylko takich imigrantów jakich chcą i że dla radykałów nie ma w Niemczech miejsca.
@ArchetypCieni
Rok 2015 koniec października Martin Schulz pytany w wywiadzie o uchodźców.
Pytanie: Panie Schulz czy Kanclerz Merkel robi wszystko dobrze jeśli chodzi o polityka uchodźców?
Odpowiedź: Nikt nie robi wszystkiego dobrze.Ale kanclerz Merkel zajęła jasne stanowisko w sprawie uchodźców które ja podzielam

http://www.tagesspiegel.de/politik/martin-schulz-ueber-die-fluechtlingskrise-einige-stellen-nationalen-eigensinn-ueber-europaeischen-gemeinsinn/12431702.html
Dwa miesiące wcześniej Merkel otworzyła granice dla uchodźców