Wpis z mikrobloga

Serwus Mircy!

Uznałem, że czas wymienić mojego Golfa 4 1997r ( ͡° ͜ʖ ͡°) na coś nowszego. Jako, że jestem aktualnie u naszych zachodnich sąsiadów na projekcie to pomyślałem, że może warto by było się za czymś rozejrzeć. Generalnie jeżeli chodzi o motoryzację to można powiedzieć, że jestem jaroszem. ( ͡ ͜ʖ ͡) Czy warto się tego w ogóle podejmować? Jak wygląda sprawa z tymi tablicami z czerwonym paskiem?
Jestem w Bremerhaven. Generalnie szukam samochodu nie starszego niż 6-7 lat. Jeżdżę rocznie ok 30-35 kkm. Chciałbym w miarę niezawodny silnik, który ma przynajmniej te 140 kucy i lubi LPG ( ͜͡ʖ ͡€). Z bajerów interesuje mnie tylko tempomat, radio, klimatyzacja i przyzwoite wyciszenie. Kwota jaką mogę przeznaczyć to 10 tyś euro.
Będę wdzięczny za wszystkie sugestie i wskazówki.

#auto #samochody #motoryzacja #sprowadzanie #autohandel #niemcy #niemiecplakaljaksprzedawal
  • 6
  • Odpowiedz
@kuddelmuddel: Ta honda to ciekawa propozycja. Wezmę ją pod uwagę.
@romeroo: To e90 to piękną fura tylko nie wiem czy da się znaleźć ten model w dobrym stanie w tym przedziale cenowym.

A czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda kupowanie samochodu w Niemczech? Czy kupując samochód w komisie oszukujo tak jak u nas?
Jak długo mogę jeździć po Niemczech po kupnie samochodu zanim go przerejestruję? Będę w pracy
  • Odpowiedz