Wpis z mikrobloga

#xiaomi Mój telefon wrócił z Chin miesiąc temu z naprawy, 3 tygodnie dobrze działał, od tygodnia zaczął się #!$%@?ć, teraz nawet mi się system nie ładuje, po napisie mi,mi.com robi się czarny ekran i tyle... Co mi radzicie zrobić? Telefon z ali, nie mam zamiaru drugi raz wysyłać telefonu do naprawy, niech mi oddają kasę, bo mam jakiś wadliwy model...
  • 14
@tajemniktv: Bootloader odblokowany, software miflashem zmieniałem trzy razy, nic to nie daje, najlepsze jest to, że nie mogę w recovery mode wejść, fastboot działa... Pisałem do gościa i pisał, że na 80% wina baterii, a na 20% wina płyty głównej..... Wcześniej jeszcze tak miałem, że co kilka godzin telefon w stanie uśpienia sam się resetował.
@YourPantsuAreSugoiDesu: Miflashem wgrywałem 3 razy system, wersje stable, developer, chińskie stable, nic to nie daje... Jak daje telefon do ładowania to wyskakuje napis mi/mi.com, czarny ekran, dioda się świeci na czerwono kilka razy (randomową ilość razy) i tak w kółko...
@tajemniktv: Właśnie twrp próbowałem wgrać, ale coś nie działa, czarny ekran się robi, przez ten program Minimal ADB na fastboot i na download mode próbowałem wgrać z 2-3 wersje twrp i nic...
@Waqin: no to kurde zagadka. możesz też napisać na miuipolska.pl na ich forum, tam może więcej osób Ci coś podpowie. A jak wina hardware no to serwis. W Polsce jest jakiś MiCenter więc jak nie chcesz odsyłać do Chińczyka znowu to może Oni coś zdziałają
@tajemniktv: Pisałem do gościa z MiCenter, on mi właśnie odpowiedział, że to albo wina płyty głównej albo baterii... Może jakoś się dogadam z Chińczykami, mają fanpage na fb z Polski, dogadam się, żeby np. wysłali baterię do PL czy coś, oddali kasę albo dali kasę na naprawę w PL, gwarancja mi się za 3 miesiące kończy ;.;