Wpis z mikrobloga

Warto żeby w końcu ludzie zrozumieli podstawowy błąd w mojej ocenie w stosunku do kursu BTC.
Wykres wygląda podobnie, ale to nie wycena wartości akcji spółki giełdowej, to nie wahania waluty na forexie podbitym lewarem... To zbieranie kapitału pierwszy raz w historii świata przez nowoczesną i wolną walutę. Wyjątkowy i niepowtarzalny przypadek. W tym momencie nie można tego traktować jak giełdy akcji czy walut. To coś zupełnie innego...
#bitcoin #btc #kryptowaluty
  • 69
@mampytanieotak: zapomnijcie o dużych spadkach, spekulacji, czekaniu na okazję. Bo prawda jest taka że okazje z każdym dniem przemijają. Shitami można spekulować, do BTC trzeba innego podejścia. Mnie nie interesuje dzisiejsza cena, bo BTC trzeba mieć ”respekt", "szacunek". Kupować i nie przejmować się niczym. Tu nie przewidzisz dołków za pomocą AT... Brać, nie przejmować się - najlepszy fundusz emerytalny
@escabor: No nie wiem czy to coś zupełnie innego. W obecnej formie to papier wartościowy jakich wiele tyle, że rzeczywiście nie tak bardzo zależny od rządów. Mam nadzieję, że to nie jest twój jedyny fundusz emerytalny.
@robko: błędem jest porównywanie tego co widzimy w BTC do czegokolwiek innego co do tej pory było. Nigdy wolną waluta jeszcze nie zbierała kapitału. Daje to duży zarobek przy okazji, inaczej nie można było tego zrobić jak rozdać walutę której cena rośnie do docelowej... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mam interesu aby cię przekonywać, wyrażam swoją opinię, zrób z nią co chcesz...
@pawlo74: ten człowiek jest przykładem tego że doskonale zrozumiał co się dzieje. W jego ocenie ryzyko było niewielkie. Ja cz taki @pawlo74 też to rozumiemy ale przez zbyt niski brak zaufania do samych siebie nie potrafiliśmy podjąć takiego ryzyka... Bo pomimo tego że logika z każdej strony podpowiada "kupuj, wzrośnie” sami nie potrafimy w to jeszcze uwierzyć na 100%. Podziwiam tego człowieka, nawet ja mam większe opory co zawsze wychodzi na
@escabor: btc w dluzszym terminie powinien rosnac (powinien, bo jest pare zagrozen jak regulacje rządowe, forki itd.). Nie ma czegos takiego co rosnie caly czas i IMO po takim uptrendzie jaki jest teraz nalezy sie dluzszy (trwajacy pare miesiecy albo nawet kilka lat) downtrend.

Osobiscie wole poczekac troche czasu i z czystym sumieniem kupic BTC w bessie, jak zrobi sie o nim cicho, a nie ladowac sie na szczycie takiej paraboli.