Wpis z mikrobloga

Warto żeby w końcu ludzie zrozumieli podstawowy błąd w mojej ocenie w stosunku do kursu BTC.
Wykres wygląda podobnie, ale to nie wycena wartości akcji spółki giełdowej, to nie wahania waluty na forexie podbitym lewarem... To zbieranie kapitału pierwszy raz w historii świata przez nowoczesną i wolną walutę. Wyjątkowy i niepowtarzalny przypadek. W tym momencie nie można tego traktować jak giełdy akcji czy walut. To coś zupełnie innego...
#bitcoin #btc #kryptowaluty
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawlo74: BTC nie ma CEO, który przekonuje nas aby zainwestować, nie ma wyników dochodów co kwartał, nie ma nikogo kto by tym kierował, poza wolnym rynkiem a wolny rynek musi to wycenić na poziom jaki zasługuje... Nikt tego nie powstrzyma, ja nie pozwolę przeminąć tej rewolucji przed oczyma nic nie robiąc. Z każdym zakupem BTC kupuje ich coraz mniej, wiem że to dopiero początek, dlatego kupuje dalej. Boli tylko że
  • Odpowiedz
@escabor: oni nigdy nie zrozumieją takich jak my. Ja nie cieszę się z tego, że bitcoin rośnie ponieważ to oznacza, że będę kiedyś mniej bogaty niż mógłbym być. Bitcoin jest zaprogramowany na sukces a wolny rynek już wybrał, najmądrzejsi deweloperzy już wybrali, tego nie da się już odwrócić czy zatrzymać a kto wcześniej to zrozumie tym lepiej dla niego.

Podsumuję to tak. Kiedyś miałem wielki szacunek do ludzi, teraz już
  • Odpowiedz
@pawlo74: jak któryś z nich to dziś przeczyta to brzmi jak gadanie głupich Januszu bo hype. Ale mi wisi opinia ludzi którzy nie potrafią dostrzec tego co się dzieje. Kupuje dla siebie, nie dla nich. Mogą się śmiać, tkwiąc w swojej niewiedzy, ja dziś wiem gdzie będziemy my a gdzie będą oni za kilka lat. To nieuniknione. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wisi mi ich opinia, niech
  • Odpowiedz
oho prorok przemówił

inwestuj w swoje śmieci

@pawlo74: Część mam zainwestowane w te jak to mówisz w śmieci a część tą bardziej ryzykowną w BTC

tacy
  • Odpowiedz
@escabor: czy mnie obchodzi co myśli ktokolwiek? Nie i nigdy mnie nie obchodziło. Ja robię to co ja uważam za stosowne i nikt mnie nie powstrzyma. Fanatyk tak fanatyk. Im więcej ich dzięki temu odstraszę tym lepiej. Więcej dla nas zostanie. Nie zasługują na nic. Już dawno poddałem się i nie namawiam nikogo, w swoim otoczeniu, pukali się w głowę a teraz biedaki zazdroszczą i dalej nic z tym nie
  • Odpowiedz
@robko: Nie rozumiesz kompletnie czym jest BTC. I możliwe, pewnie są obecnie inwestycje które w krótkim terminie dadzą szybszy wzrost ale ja nie robię z siebie zajebistego tradera z elity który to przewidzi. W dłuższej perspektywie być zmiecie wszystko. A jeżeli nie rozumiesz rewolucji ani różnic, nie mam interesu aby cię przekonywać. Kupuj co uważasz za słuszne, życzę powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@escabor: to jest poważna zmiana systemowa. Świat po bitcoinie stał się lepszym światem narazie tylko dla nas, którzy to zrozumieli wcześniej ale wszyscy skorzystają. To tylko kwestia czasu.
Czy będzie kolejna bańka? Pewnie tak. Już nie martwię się tym. Wróciłem na swój stary sprawdzony system regularnego inwestowania bez względu na cenę. Kupię drożej nie ważne. Inwestuję w naukę, w przyszłość.
  • Odpowiedz
błędem jest porównywanie tego co widzimy w BTC do czegokolwiek innego co do tej pory było


@escabor: Podobne historie były, traktując BTC jako coś nowego i przyszłościowego, na przykład wprowadzenie kolei czy bańka internetowa (bardziej pasuje ICO). Wierzę i chcę żeby BTC kosztowło 50k$+ a nawet 500k$. Chodzi o to, że im jest on bardziej znany, i więcej wchodzi na rynek kapitału tym więcej ludzi będzie chciało go #!$%@?ć i
  • Odpowiedz
@Myrcin-: zanim zaczniesz coś określać jakimś terminem warto abyś wiedział co to jest bo nie masz pojęcia czym jest mln lub piramida jeżeli widzisz w BTC cokolwiek wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Myrcin-: zanim zaczniesz coś określać jakimś terminem warto abyś wiedział co to jest bo nie masz pojęcia czym jest mln lub piramida jeżeli widzisz w BTC cokolwiek wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@escabor: ale @Myrcin- nie powiedział, że bitcoin to mlm czy piramida, tylko że #!$%@? jak ci co robią meetingi w mcdonalds xD
  • Odpowiedz
@escabor: Sugerowanie że btc to jest jakaś magiczna kopalnia pieniędzy którą można hodlować bez końca xD Jeżeli nie widzisz tej bańki w której znajduje się całe krypto to popatrz sobie na ten słynny dot com burst
  • Odpowiedz