Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś jak jest z przeniesieniem na #agh ? Czy jest realna szansa żeby przenieść się z informatyki stosowanej WFiIS na informatykę WEAIiIB? Jestem obecnie przed pierwszym rokiem studiów i celowałem w WEAIiIB, ale brakło punktów niestety.
Swoją drogą jeśli ktoś z WFiIS to czyta i chciałby się jakoś wypowiedzieć, podzielić uwagami czy radami nt. kierunku to również zapraszam do dyskusji. ;)

#studia #informatyka #programowanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wczoraj masz jakieś doświadczenia w tej kwestii? Dziekan (lub inny tym się zajmujący) robi problemy z przepisaniem? Są jakieś warunki?
@Coffeephile: co dokładnie masz na myśli?
Nie kieruję się jakimś większym prestiżem, ale na WEAIiIB wydaje mi się (nie wiem czy słusznie), że wszystko w większym stopniu kręci się wokół informatyki, więc w czasie spędzanym poza uczelnią bardziej się skupię na kwestiach związanych z kierunkiem i w mniejszym stopniu
  • Odpowiedz
@bizkit53: nie ma problemu z przeniesieniem. Znajomy z grupy przeniósł się po pierwszym semestrze na eaiib z fiisu. Jedyne co to musisz zdać semestr w miarę dobrze. Dziekan nie robi problemów raczej.
  • Odpowiedz
  • 0
@bizkit53 Wszystko zależy od dziekana. Sam kilka lat temu miałem podobny manewr do zrobienia. Tak jak ty, wylądowałem na FiS zamiast na WEAIiE (jeszcze przed podziałem). Ja, żeby ułatwić sobie sprawę, w dodatkowej rekreacji przeniosłem się na EiT, aby być na tym samym wydziale. W pierwszych dniach roku akademickiego ładnie wystrojony, z odpowiednim podaniem w ręce grzecznie zapukałem do dziekana (wtedy pani DD) i udało się przenieść. Ważne aby zrobić to w godzinach przyjęcia dziekana.

Znajomy w tym samym czasie przenosił się z Automatyki na IMIR na Automatykę na samogłoskach (bez żadnych pośrednich skoków) i też dało radę.

Wszystko zależy od szczęścia i humoru dziekana. Jak będzie miał dobry humor to wszystko można załatwić, jeśli zły to dostaniesz informacje ze się nie da i tyle. Powodzenia.
  • Odpowiedz