Wpis z mikrobloga

@wzr1one: napisz pod tagiem osobne pytanie nt Melo 3, bo ja już przestałem aż tak to śledzić.
Spojrzałem teraz na opakowanie swojego tanka - to jest Big Baby Beast, pojemniejsza wersja.
Jak coś to mam do opchnięcia RX 2/3, tylko trzeba przylutować kabelek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wzr1one: ja mam na ten moment Supreme i Supreme v2. Kylin mi nie podszedł, po drodze miałem z jedno GTA ale też nie bardzo, jeszcze Uwell D2 ale trochę za mocne buildy lubię. Melo3 to odpowiednik ijust2 tylko bardziej przemyślany konstrukcyjnie i może odrobinę smaczniejszy. Jak szukasz na gotowe pod smak to rozważ Uwell Crown v1 albo v3.
@wzr1one: po kolei - obczaj sobie pico 25 - nowy model. Do starego pico wejdzie Crown v1, co do v3 nie wiem, mam tak podły net, że nie sprawdzę (jak ma 22mm to wejdzie). Co do baz - masz jeszcze sklep idym.eu, tam jest baza American i może mieć nawet 50mg/ml o ile jeszcze jest na stanie.
@wzr1one: fakt, mają to, co schodzi błyskawicznie i czego nie żal jakby co ;) Poustawowa mądrość - nigdy nie wiesz czy interpretacja prawa nie pogrąży Ci biznesu...
Pytaj Marka Woźniaka, on ma sporo sprzętu ciekawego
@wzr1one: o siema :-) jak chcesz chiny, to jako boxa voopoo drag - ~140pln za fajne pudelko. ewentualnie smoant battlestar, albo charon - dosc tanie, dobrze zrobione i nieawaryjne boxy. z atomizerow na gotowce to chyba tylko smoka baby / big baby moge polecic. innych nie dotykalem od dawna. ;-) ew. ijoy exo xl - mam zwyklego xl i jesli poprawili airflow (a ponoc poprawili i juz nie cieknie/nie skrapla sie