Wpis z mikrobloga

@Lurid a wiesz gdzie ja to mam randomie z internetu? Jakbym sie przejmowal takimi jak ty to bym zycia nie mial na powazne sprawy. Zluzuj wary, wykop to trollownia, zostales sprowokowany do wulgarnego wyzywania, zachowales sie dokladnie tak, jak chciałem. Moze to ci teraz da do myslenia. Czarnolisto za czarnolisto.
soja jest zajebista i dobrze zrobiona ma smak zbliżony do mięsa.


@Lurid: Jeśli sosu sojowego użyje się do zamarynowania mięsa, to w sumie masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arveit przecież nikt prócz ciebie się tu nie dał sprowokować xD najgorsze, że ciebie prowokuje zwykła rozmowa. kto tu więc jest aspołeczny? gdyby cię tu nie ruszało RANDOMIE (xD) to byś się tak nie unosił. nie ucz mnie czym jest wykop, bo mam tu konto dłużej od ciebie. zachowałem się tak jak chciałeś? autystyczne projekcje na najwyższym poziomie. fajnie czasem potaplać się w błocie z kimś mniej inteligentnym od siebie. lubię patrzeć
@Kauabang jadłem mięso prawie całe swoje życie. uwielbiałem hamburgery, parówki, kebaby, tortille, szynkę, sznycle itd. wiem zatem jak smakuje mięso i soja naprawdę podobnie smakuje jeśli się ją umie przyrządzać. tak jak pisałem. soja połączona z innymi składnikami sprawia, że jest właściwie nie do odróżnienia od mięsa. sama lub z mniejszą ilością składników już jest zauważalnie różna (bo bardzo podobnie nie równa się identycznie), nie jest to coś jednak na tyle innego
@BajerOp to nie jadłeś mojego domowego hamburgera xD jak masz dobre bułki, świeże warzywa, ser, zrobisz sos np. taki jak do big maca i jako ekwiwalent mięsa wrzucisz soje to serio można zapomnieć, że je się hamburgera z samymi warzywami. co do parówki to daje sobie rękę uciąć, że byś się nie kapnął.
@Lurid: jadłem bo akurat moim hobby jest gotowanie. Smaku mięsa nie zastąpisz soja, szczególnie porządnej wołowiny. Nie mówię,że jest niesmaczne bo i soję lubię,ale nikt nigdy mi nie wmówi,że kotlet z soi smakuje jak kotlet z polędwicy wołowej.