Wpis z mikrobloga

TL;DR


Rozumiem, że wielu osobom nie podoba się zwrot Pan/Pani (wiele razy już czytałem (na Wykopie), że jest to szczyt chamstwa i braku szacunku oraz że muszę dorosnąć, pewnie muszę posiadać bardzo smutne życie, no cóż, Rozumiem, że niektórzy czują się obrażani tym zwrotem, jednakże używam go z szacunku do drugiej osoby i nie zamierzam przestać go używać. Jeśli zaś chodzi o Pozdrowienie i życzenie miłego dnia, to nie widzę w tym nic złego (choć parę osób pisało mi, że jest to oznaka mojego chamstwa i braku kultury, że jestem debilem oraz że się wywyższam + parę innych miłych słów.). Dziękuje wszystkim za miłe słowa, przepraszam za moje chamstwo i brak kultury oraz za to, że jestem taki niemiły, agresywny oraz prowadzę smutne życie( ͡~ ͜ʖ ͡°). Można się tutaj wiele o sobie dowiedzieć. Dziękuje też za wszelakie usuwanie moich komentarzy (we wpisach), a kiedy piszę na PW, to pisanie mi wiele miłych słów o moim chamstwie i takich tam (ostatnio jeden Pan się spierał, że zawracam mu głowę i nie chcę mu się pisać, no Panie, ale sam Pan, żeś stworzył wpis, ja dałem odpowiedź, Pan, żeś skasował wpis i komentarz, to zapytałem się, czemuż to Pan zrobił, to żeś mnie Pan jeszcze obraził). Wielu też zdziwiło to, że nie kłócę się na PW i takie tam, zrozumcie Państwo, że moim hobby nie jest marnowanie swojego czasu na jakieś gówniane sprawy, jeśli ktoś napiszę coś miłego, to niezbyt mnie to obchodzi, przecież nie zacznę się z tą osobą kłócić przez cały dzień (to zachowanie też zostało określone dziecinnym, nie mam w zwyczaju obrażania innych osób). Zdaję sobie z tego sprawę, że jest to niecodzienny widok w komentarzach/wpisach (nie jest to w sumie normalne, życzenie komuś miłego dnia i zwrot Pan/Pani, tak mam tego świadomość i nigdy nie twierdziłem inaczej), ale taki mam styl pisania i nie chcę go zmieniać. Jeśli kogoś ranią zwroty: Pan/Pani/życzę miłego dnia, to proszę o dodanie mnie na czarną listę. Nie jest to wpis #sztukastoicyzmu Jednakże jako stoik na terminowaniu nie obchodzą mnie rzeczy niezależne (opinie innych), wolę skupiać się na własnym rozwoju, niźli szukać "wad" u innych ludzi. Piszcie, co chcecie, prawdziwy spokój osiąga ten, co nie przejmuje się rzeczami niezależnymi.

Zamierzam spotkać się dzisiaj z ludźmi, którzy zbyt wiele mówią, z ludźmi samolubnymi, egoistami i niewdzięcznikami. To mnie jednak nie zaskoczy i nie zdziwi, ponieważ nie umiem wyobrazić sobie świata bez ludzi tego rodzaju - Marek Aureliusz


Może to nie był czysty wpis #sztukastoicyzmu
#sztukastoicyzmu (zapraszam do obserwowania, będę pod nim umieszczał cytaty ze stoicyzmu i wiele więcej, ale ostrzegam, nie jest to tag profesjonalisty, jestem tylko skromnym stoikiem na terminowaniu). Zapraszam też do obserwowania mojej osoby.

Pozdrawiam Państwa i życzę miłego dnia( ͡° ͜ʖ ͡°) :-}

#oswiadczenie #przemyslenia #wykop Nie #gorzkiezale (nie narzekam)
  • 16
@Monalka:
Witam Panią, ot wpis jest krótkim przemyśleniem na temat mojego stylu pisania, oświadczeniem, iż nie zamierzam zmieniać mojego stylu pisania, nie uważam, iż jest on chamski i wulgarny.
Pozdrawiam Panią i życzę miłego dnia, miłego wieczoru.

@SamusAran:
No cóż, na Wykopie staram się być pomocny w miarę możliwości (choć fakt, nie zawsze mi się to udaję, parę razy się pomyliłem z radą), ale nigdy nie wynikało to ze złych
@MtEverest:
Witam Pana, nie no, akurat w tym przypadku, to jest więcej treści (słowa), niż życzenia miłego dnia, ale zdarzają się komentarze, gdzie "życzenia miłego dnia i takich tam", jest więcej niż treści, ale zwykle staram się pisać rozbudowane komentarze (w miarę możliwości, ale nie zawsze jest czas), zdaję sobie sprawę z tego, że niektórym to może bardzo przeszkadzać. Proszę o przejrzenie moich wpisów i komentarzy, czasami są one krótki, lecz
@Sam_w_domu:
Witam Pana, cholera, serio Pan myślał, że trolluje :-}?
Wiem, że niektórym osobom, wydaje się nazbyt kulturalny, jednakże proszę mi wierzyć, iż w głębi duszy jestem śmieszkiem( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszystkie zwroty (wymienione we wpisie), są wyrazem szacunku do drugiej osoby, tylko tyle i nic więcej.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}
@Vvornth:
Witam, wiesz Pan, w życiu realnym nie spotkałem takiej sytuacji:
Ja: Witam Pana, jak tam Panu mija dzień?
Druga Osoba: złamać Ci szczękę + wyzwiska.
Albo
Gadka, Gadka
Ja: Dobra, ja się zawijam, życzę miłego wieczoru.
Druga Osoba: A ty ku* bez kultury, Chamie, prostaku, jeb** jesteś.
I takie tam, no cóż, nie mnie oceniać poziom Wykopu, jednakże taki poziom agresji na słowo "Pozdrawiam", "Pan", "Pani" jest czymś niezrozumiałym