Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@frozenrb @ostry_boy dawno temu braliscie izotretynoine? Odczuwanie jakieś długofalowe skutki uboczne po braniu pochodnej Wit. A? Ja nie wiem czy nie miałbym lepszej pamięci, więcej włosów lub huśtawek nastroju jakbym nigdy nie brał tego... Ale syfow już nie ma
@Ponc3k: czy to nie czasami ten pedofil poszukiwany ? :) a tak serio to selsun 2,5 % kup, smaruj i bedzie dobrze. Od razu efektu nie bedzie ale po miesiacu smarowania tym szamponem bedzie dobrze.Wiem ze to szampon ale mozna smarowac tym ryja.
@Ponc3k miałem może nie tak agresywnie ale podobnie. Mi bardzo pomogła maszynka elektryczna ta bez trzech głowic ale z paskiem. Co prawda nie goli tak dokładnie, Ale za to nie ma później żadnych problemów ze skórą.
@Psikusmistrz @Pieczor : Więc tak, brałem 8 lat temu i rzeczywiście pamięc miałem lepszą w trakcie i po braniu... ale teraz jest delikatnie gorzej... dużo gorzej. Najgorzej z żołądkiem... bóle brzucha zaburzony cholesterol... pękająca przesuszająca się skóra. Huśtawki nastroju no i na pewno nie mogę wypić tyle co mogłem wypić. Ogólnie żołądek siadł. Pojawił się reflux i zgaga...

Z pozytywnych skutków to na pewno wzrok mam lepszy. Dużo ostrzej widzę ale to