Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frozenrb ja wygladalem na twarzy jak odpad promieniotworczy, przez 3 lata sie leczyłem jakimiś lekami i maziami. #!$%@? dało - dopiero izotek, po 3 miesiącach zeszło jak ręka odjal. I chyba nie miałem żadnych powikłań. Nadal masz problemy z zoladkiem?
  • Odpowiedz
Pominę fakt że to fejk bo może akurat trafi się ktoś, czytający ten wpis, z podobnym problemem. W przypadku gdy kremy lub leki nie pomagają, warto przebadać się w kierunku nosicielstwa nużeńca ludzkiego, objawy mogą czasami przypominać trądzik przez co w niektórych wypadkach diagnoza okazuje się być błędna a leczenie nieskuteczne, do tego nadkażenie jakimś gronkowcem i efekt wyjdzie jak na zdjęciu ;)
  • Odpowiedz
@Ponc3k Gdyby ktoś miał problem z dużym trądzikiem: mi tetracyklina i inne antybiotyki nie pomogły. Męczyłam się przez 4 lata z trądzikiem (nie aż takim jak na zdjęciu, ale wstyd mi było wychodzić z domu) aż do momentu jak wzięłam izotretynoinę (brałam od grudnia do końca czerwca - najlepiej na zimę, bo słońca aż takiego nie ma). Póki co, minęły 3 lata i nic nie wróciło :) ważne aby przed kuracją
  • Odpowiedz