Wpis z mikrobloga

Mocne wyprzedaże na zegarki SKMEI. To taka "lepsza chinszczyzna" - z pozytywnymi opiniami itp. Nie wiem nawet czy to #!$%@?, czy własne projekty... Tak czy siak, może kogoś to zianteresuje.
Osobiście coś tam wziąłem też, często gubię zegarki na koncertach xD

Ktoś może się wypowiedzieć na temat tych zegarów? Wiadomo że to pachnie taniochą, ale w pewnych sytuacjach jest to dosyć rozsądny wybór. #pytanie
link do oficjalnego sklepu: https://pl.aliexpress.com/store/2183032?spm=a2g17.12010612.0.0.2944701ar9fdd4
Zara koniec promo.

#chinskiecuda #aliexpress #zegarki #promocje
Sandman - Mocne wyprzedaże na zegarki SKMEI. To taka "lepsza chinszczyzna" - z pozyty...

źródło: comment_7mgIWe1xhzIodiQeyhiQVavFx8ackyBX.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Sandman: @lewe_konto: @klpt12: Odnośnie SKMEI to jest to bardzo popularna marka w Rosji wśród zegarków elektronicznych. Wręcz wyparła z lokalnego rynku Casio. Zegarki rewelacyjnej jakości i dlatego są tutaj uwielbiane. Ruskie robią na YT filmiki jak je walą 5 kg młotem, wrzucają do Bajkału, zamrażają czy przejeżdżają ładą i wychodzą z tego bez szwanku ;-)

Nie wiem jak w przypadku modeli eleganckich ze wskazówkami. SKMEI produkuję na chwilę obecną
support - @Sandman: @lewe_konto: @klpt12: Odnośnie SKMEI to jest to bardzo popularna ...

źródło: comment_iG5J1Vxo19nSiM2kMS5OmOyVWeJuY00K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@support: zamowilem raz wwora i zawiodłem się. Może mój błąd, że polegałem tylko na psie albo renderach, bo w rzeczywistości zegarek wyglądał zupełnie inaczej. No, ale mojemu staremu się strasznie spodobał, więc niech ma :D
  • Odpowiedz