Wpis z mikrobloga

Mocne wyprzedaże na zegarki SKMEI. To taka "lepsza chinszczyzna" - z pozytywnymi opiniami itp. Nie wiem nawet czy to #!$%@?, czy własne projekty... Tak czy siak, może kogoś to zianteresuje.
Osobiście coś tam wziąłem też, często gubię zegarki na koncertach xD

Ktoś może się wypowiedzieć na temat tych zegarów? Wiadomo że to pachnie taniochą, ale w pewnych sytuacjach jest to dosyć rozsądny wybór. #pytanie
link do oficjalnego sklepu: https://pl.aliexpress.com/store/2183032?spm=a2g17.12010612.0.0.2944701ar9fdd4
Zara koniec promo.

#chinskiecuda #aliexpress #zegarki #promocje
Sandman - Mocne wyprzedaże na zegarki SKMEI. To taka "lepsza chinszczyzna" - z pozyty...

źródło: comment_7mgIWe1xhzIodiQeyhiQVavFx8ackyBX.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Nieprawda. Niektóre chińskie firmy używają zacnych wnętrzności, np. Naviforce ma mechanizmy które normalnie znajdziesz w markowych zegarkach po 150€.


@lewe_konto: markowych zegarkach do 150€ czyli nadal tanie, japońskie Miyoty?:)
  • Odpowiedz
@kAdi: A to źle że kupujesz całkiem ładnie wykonany zegarek praktycznie w cenie samego mechanizmu, który po prostu działa dobrze? :) No dobra, na pewno "skórzany" pasek będzie kiepski :P
  • Odpowiedz
@Sandman: Mam s-shocka od nich, zegarek kupiony typowo do pracy u rolnika za granicą (kurz, woda, błoto) czyli wszystko co najgorsze, ciężko coś było wybrać z dostępnych zegarków a do takiej pracy nawet najtańszego normalnego g-shocka szkoda. Myślałem że po sezonie pójdzie pewnie do wyrzucenia z racji że to jakaś tania chińszczyzna, wytrzymał dwa sezony i działa cały czas bardzo dobrze na oryginalnej baterii.
  • Odpowiedz
prosze cie, wszystkie chinskie podrobki wlacznie z tym u góry wychodzą z jednej fabryki a ktoś tu mówi o czymś lepszym


@kAdi: Oho. Mamy eksperta xD Śmiem jednak twierdzić żę #!$%@? głupoty. W niektórych chińskich markach można spotkać dobre wnętrzności. Nawet niektóre mechanizmy chińskie, w swoim zakresie cenowym - gwarantują niezawodność i precyzję. Mowa o zegarkach mechanicznych. Nie jestem specem w temacie, ale z łatwością wygrzebiesz te informacje.
Od siebie mogę
  • Odpowiedz
Śmiem jednak twierdzić żę #!$%@? głupoty.


@Sandman: xD

W niektórych chińskich markach można spotkać dobre wnętrzności. Nawet niektóre mechanizmy chińskie, w swoim zakresie cenowym - gwarantują niezawodność i precyzję. Mowa o zegarkach mechanicznych.


@Sandman: no właśnie, w swoim zakresie cenowym - mówimy tu na przykład o Parnisach? Tu się zgodzę, te zegarki mają swoich użytkowników, zwolenników - ale jednak nie kosztują 5 czy 10 usd.

Diabeł tkwi głównie w użytych
  • Odpowiedz
Idźcie z tymi zegarkami. Kupiłem zegarek TOMI za groszowe sprawy, bodajże 25zł mnie wyszedł. Na zdjęciach fajnie wyglądał, taki elegancki. Przychodzi (swoją drogą, turecką pocztą, mega długo...) otwieram, patrzę a on... Mały, cienki pasek... No ogólnie zegarek fajnie wygląda, fajnie wykonany ale cholera jasna, nawet na mojej małej łapce wygląda pedalsko, po prostu jak babski :P
A naprawdę tak, to fajny zegareczek, w mojej opinii warty te swoje 25zł, ale cholera... :P
  • Odpowiedz
np. Naviforce ma mechanizmy które normalnie znajdziesz w markowych zegarkach po 150€.


@lewe_konto: To, że są firmy, które dymają klientów na hajs, bo mają "markę" to nie jest żaden wyznacznik. Nie powinno się kupować sikorów od producentów majtek czy kosmetyków.
  • Odpowiedz
@dzieju41: Sam zegarek jest moim zdaniem wykonany bardzo dobrze, mam go niecałe pół roku i chodzi idealnie. Jedyny minus jak pisałem to pasek, przy intensywnym użytkowaniu nie wytrzyma długo. Ale w jakiejś promo można dorwać ten zegarek za mniej niż 15$ więc moim zdaniem warto :)
  • Odpowiedz