Wpis z mikrobloga

Czy kogokolwiek interesowalby tag o tematyce jak wyglada praca w branzy projektowej instalacji elektrycznych i sanitarnych przy wielomilionowych projektach w #uk ? Jestem jeszcze mlodym czlowiekiem ale wiedze juz jakas posiadam i w branzy robie kilka lat, wiec moze ktos by cos ciekawego wyciagnal, a moze i cos od siebie dolozyl.

Firma to korpo robiace na wielu frontach (konstrukcja, nuklearka, elektrka, sanitarka itd) a ja robie stricte w elektryce pracujac blisko z inz od klimy wentylacji wody kanalizacji. Aktualnie glownie zajmujemy sie szkolami i wiekszymi budynkami mieszkalnymi, choc rowniez zdarzaja sie mniej typowe projekty jak hala dla jednego z teamow F1, hotele w Katarze czy innego typu fabryki. Aktualnie bedziemy walczyc o tematy rzadowe wiec moze rowniez wysypac sie sporo projektow w najblizszej przyszlosci.

Tag by opowiadal ogolnie o problemach z jakimi projektant sie mierzy na dana chwile, proponowanych rozwiazaniach i technologiach, bublach jakie wystepuja przy przejsciu projektu w etap konstrukcji oraz polegaloby to na lekkim ociepleniu wizerunku projektanta, ktory zwykle jest przez wszystkich o wszystko obwiniany. ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak jak wspominam sam jeszcze sie o tym ucze jak dziala branza wiec prowadzenie tagu byloby rowniez pomocne dla mnie w celu poukladania sobie wszystkiego w glowie. Dajcie znac co sadzicie i przepraszam jesli wolam nadprogramowo!

#emigracja #inzynieria #elektryka #pytanie #ciekawostki #technologia
  • 29
@rrobkksd: aktualna budowa na której pracuję to jest jeden wielki kwiatek, niestety przejąłem ją w spadku i teraz muszę że tak to ujmę rzeźbić w gównie () także rewizja rewizji zrobiona na rewizji wykonawczego - tak to się zdarza i to częściej niż myślicie ;)