Wpis z mikrobloga

Hola chicos!

Mirki!! Mam pomysła! Czy są wśród was osoby które mówią po hiszpańsku lub chciałyby podszkolić/zacząć się uczyć hiszpańskiego? Mi samemu brakuje praktyki językowej i chętnie bym nawet popisał sobie po hiszpańsku z mirkami i mirabelkami ktorzy hablają w tym pięknym języku!

Pomysł jest taki: zakładam tag #vivaespana pod którym rozmawiamy po hiszpańsku lub zadajemy pytania związane z nauką hiszpańskiego, ale przede wszystkim wrzucamy posty w języku hiszpańskim nie przejmując się jeśli zawierają błędy gramatyczne czy składniowe.

Zapraszam chętnych do udzielania się na różne tematy i mam nadzieję, że znajdzie się parę osób. Licze na długie dyskusje po hiszpańsku, wszyscy mile widziani ;)

#jezykiobce #hiszpanski #hiszpania #amerykapoludniowa
ceo2 - Hola chicos! 

Mirki!! Mam pomysła! Czy są wśród was osoby które mówią po hisz...

źródło: comment_XrVlyRLTXRA5fCf3IX3h1H8uWYw5WPK3.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@ceo2: Nie no wszystko super, ale...

[tag] pod którym rozmawiamy po hiszpańsku lub zadajemy pytania związane z nauką hiszpańskiego, ale przede wszystkim wrzucamy posty w języku hiszpańskim nie przejmując się jeśli zawierają błędy gramatyczne czy składniowe.


...do tego właśnie służy tag #hiszpanski.

Jak chcesz, to zakładaj nowy tag, ale warto mimo wszystko dorzucać też tag #hiszpanski. Jest tu prawie 200 obserwujących...
W każdym razie inicjatywa jest godna poparcia.
  • Odpowiedz
  • 2
@mike78: Ok, słuszna uwaga. Chodzi mi o to aby pod nowym tagiem, tak jak piszę, pojawiały się posty po hiszpańsku. Mogą to być informacje, artykuły, itp żeby sprowokować do używania języka i konwersacji :) bo pod tagiem #hiszpanski jednak nie ma zbyt wielu rozmów po hiszpańsku, głównie są to pytania "jak coś powiedzieć" :)
  • Odpowiedz