Wpis z mikrobloga

@tejotte: Nie. Mamy 2 pokojowe mieszkanie. Czasem jedno śpi na kanapie w drugim pokoju, ale nie z powodu kłótni, a jak jedno musi na drugi dzien wcześnie wstać, a drugie jest chore i chce się wyspać. Z powodu kłótni nigdy nie spaliśmy oddzielnie.
  • Odpowiedz
@tejotte: Bo wcześniej nie było żadnej kłótni ani spięć. Czasem jak jestem na zwolnieniu i całą noc kaszlę, to w połowie nocy wychodzę z sypialni i idę na kanapę, robię sobie herbatę i włączam jakiś serial. Robię to by nie budzić męża, bo wiem, że rano wstaje do pracy.
  • Odpowiedz
@tejotte: no ale jesli ktos sam tak zadecyduje, to jeszcze jest to zrozumiale.
ale najczesciej slyszy sie o tym, ze to kobieta wywala faceta z lozka - co jest (jak dla mnie)abstrakcja.
Jakbym tak powiedziala mezowi, to chyba by mnie wysmial :P

Raz kiedys bylam faktycznie o cos bardzo zla i polazlam na kanape, to mnie potem w srodku nocy przeniosl. I tyle tego bylo..
Generalnie nie wyobrazam sobie spania
  • Odpowiedz
@Formek: nad ranem ze snu wyrwał mnie patrol wroga... Pies przyszedł i zaczał mnie lizać po rękach... Przewidując rychłe natarcie zaatakowałem pierwszy i cicho wsunąłem się na swoja część łóżka... Przeciwnik był zbyt zaspany zeby stawiać opór, a gdy się obudziłem nikogo nie bylo... Teraz mnie krzyż #!$%@?...
  • Odpowiedz
ająca już tysiące lat - należy się godzić przed zachodem słońca


@whatadata: otoz to. Mysmy dostali takie zyczenia na slubie i w sumie sama tez takie zawsze skladam.
Nie warto sie dlugo żreć, po co tracic czas, jak mozna go wykorzystac znacznie przyjemniej? :)
  • Odpowiedz
@TaliaZ: nie aż tak, ale nie miałem ochoty na nią patrzeć, nikt nikogo nie wyrzucał to była moja decyzja... Btw. Czesto śmierdzą jej stopy wiec taka zmiana to kiepski pomysł( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agaja: dokładnie,albo akcje z filmow jak sie panna obrazi to wyrzuca chłopowi rzeczy przez balkon a ten pokornie idzie spac do kumpla,potem w prawdziwym swiecie laskom odbija i mysla ze przy kazdej awanturze mogą tak pogonic drugą osobe
  • Odpowiedz