Wpis z mikrobloga

Czołem! Konkurs + #rozdajo do wygrania 2 x abonament na Kwaśne żelki jabłko-gruszki 92 (konfidentki). Abonament - 6 kg lub 3 kg - czyli co miesiąc do wybranego Paczkomatu otrzymujesz kwaśne żelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konkurs ogłaszałem już tutaj, ale były opóźnienia w wysyłkach, więc przedłużamy go do 15 września. Jeszcze każdy zdąży zamówić i napisać recenzję ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zasady są proste:
Abonament 6-miesięczny (6 kg) trafi do jednej osoby, która do 15 września (włącznie) pod tagiem #konfidentki zamieści zdjęcie + recenzję naszych kwaśnych żelków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Abonament 3-miesięczny (3 kg) trafi do jednej osoby, którą wylosuje mirkorandom spośród plusujących ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam
#gusto #zelki
Pobierz ecco - Czołem! Konkurs + #rozdajo do wygrania 2 x abonament na Kwaśne żelki jabłko-gr...
źródło: comment_U889wxJFndnhZbSvKTJUK2CU61SCsOFb.jpg
  • 57
@Blaskun: zrobiliśmy przecież takie, niebieskie Ultrakwaśne. Miały 3x więcej kwasu w środku... ale w żelkach to tak nie działa. Wydaje mi się, że gdzieś jeszcze mamy sporo próbek. Jak chcesz to jakbyś składał jakieś zamówienie mogę Ci dorzucić.
@ecco Dejcie mi, bo mam horom żonę. Moja małżonka trzepie się jak widzi, albo słyszy o żelkach. Po wejsciu do sklepu wychodzi z kilkoma paczkami. Normalnie nałóg ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam osobiscie nie przepadam. Chyba zakupie u was paczkę na próbę ;)