Wpis z mikrobloga

Wykopki potrzebuje pomocy, a ze wiekszosc ludzi tu to komputerowcy, wiec mam nadzieje, że będziecie się prześcigać w pomysłach. Sprawa wygląda tak:
Mam lapka Lenovo Ideapad z580 z początku 2013r. Roz...bała się jednak obudowa, przy rozkręcaniu podłamywały się gwinty w środku, co spowodowało, że klapa lata luźno, całość się wygina aż wiatraczek trze i stuka, jednym słowem nie da się używać jak człowiek. W serwisie gościu powiedział, że może mi to rozwiercić i skręcić za 250 cbl. Interes chyba dość średni, bo cała obudowa nowa kosztuje mniej już z przesyłką. Teraz mam nastepujące opcje:
-kupić obudowę i go poskładać
-sprzedać dziada i kupić coś taniego
Lapka potrzebuję do korzystania z neta, filmów itp, do gier mam PC. Fajnie by było na nim czasem w coś zagrać, jakies badziewie typu Gwint albo inne settlersy/aoe itp, nic wielkiego.
Na kompach się nic a nic nie znam, więc sam nic nie wymyślę, oglądałem np lenovo yoga 300, (nie chcial bym wydac na to wiecej jak tysiaka, moze CIUT więcej. Głównie zależy mi aby bylo to wygodne do pisania i działania w internecie
#komputery #pytanie i moze #informatyka
  • 3
  • Odpowiedz