Wpis z mikrobloga

Mam problem z wtyczką uBlock Origin. Za każdym razem gdy wyłącze komputer, wtyczka znika z przeglądarki, w dodatkach jest zainstalowana i włączona, jednak nie pokazuje się w pasku przeglądarki i nie blokuje reklam...

Ktoś miał taki sam problem? Używam Mozilli.

#technologia #adblock #ublock #mozilla #programista15k
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kmicic007: To przez bug w ostatniej aktualizacji Firefoksa, autor dodatku radzi przeinstalowanie wersji stabilnej lub wypróbowanie wersji beta. Na wszelki wypadek zrób kopię ustawień dodatku, zresztą sam przeczytaj co on tam napisał... :-)
  • Odpowiedz
@JRtI od firefoxa to dzisiaj nawet chrome jest lepszy. I nie ma problemu z uBlockiem. Wczoraj kumpel do mnie dzwonił, bo też ma z tym problem. Wydanie firefoxa aktualne stabilne i uBlock nie działa. I właśnie po aktualizacji to się zrobiło.
  • Odpowiedz
@Kmicic007 Wtyczka aktualnie jest niekompatybilna z najnowszą wersją firefoxa. Też miałem ten problem i pomogło zainstalowanie wersji developerskiej:
na stronie dodatku przewiń na sam dół i w rozwijanej sekcji "Kanał Rozwoju" (ang: Development Channel) jest do zainstalowania wersja developerska 1.14.3b0 - ta wersja działa nawet po ponownym włączeniu przeglądarki
  • Odpowiedz