Wpis z mikrobloga

#bitcoin #kryptowaluty

Tak sobie przeglądałem youtuba szukając argumentów dlaczego NIE kupować BTC. Ciężko znaleźć sensowne najczęściej jest tak, że ktoś kompletnie nie rozumie idei albo ją z czymś myli.
Moje anty argumenty do zakupu bitcoina są takie:
- BTC urosło ok 22x od 2015r. (to bardzo dużo kasy wyprodukowano tylko 4x więcej - złoto siedzi na tej samej cenie)
- Rynek bitcoin nie jest jeszcze gotowy na wielkie pieniądze - giełdy to często firmy krzaki nękane DDOS
- transakcje i LN w powszechnym użyciu to perspektywa roku dwóch zanim się upowszechni
- nic nigdy nie leci pionowo do góry, a drzewa NIE ROSNĄ DO NIEBA
- krypto mimo że jest monetą deflacyjną podlega prawom rynkowym i pompka też się skończy wskakiwanie w coś na pompie "long - kupowanie na lata" nigdy nie jest dobre. Popatrzcie na złoto było sobie na 1900$spadlo na 1200$ srebro podobnie 45$>13$ wystarczyło odczekać.

*
Nie mam czarodziejskiej kuli nie powiem, czy 5000$ 10 000 20 000 to TOP czy nie. Lepiej pewnie jest kupować BTC regularnie niż w ogóle. Moje pytanie jest takie czy na pewno zakupy chcesz zacząć pakując 100% gotówki dziś - może warto rozłożyć to na raty i kupować jak opadnie cena na jakiś złych wieściach.

Powodzenia życzę wszystkim inwestorom.**
W.....0 - #bitcoin #kryptowaluty 

Tak sobie przeglądałem youtuba szukając argument...
  • 16
@WeselnyGiermek00: trzeba zdac se sprawe ze kryptowaluty to cos na miare internetu, wolnosc swoboda, jak padnie bitcoin to wszystko tez padnie, ewentualnie bitcoina zastapi innna kryptowaluta, kryptowaluty wynalazek 21 w. wyzej w rankingu jesli tak mozna nazwac niz grafen
Popatrzcie na złoto było sobie na 1900$spadlo na 1200$ srebro podobnie 45$>13$ wystarczyło odczekać.


I to jest dobry argument wszędzie słyszę wall street/fundusze/ktoś tam wchodzą w krypto a w złoto i srebro to nie? Ładują się 10000 razy bardziej i jebło z 45$ do 13$? Jebło. To samo z ebay amazon google apple podczas bańki dotcomowej wiecie jaka za tym stała kasa? Ogromna a jednak resecik przyszedł :D

BTC to nowy wynalazek,
@Podniebny: w BTC za duży a w srebrze nie? :D
Trochę ostatnio daytraduje to często obserwuję finexa i trochę nie widać tej stabilności i napływu wielkiego kapitału. Goście sobie zongluja kursem jak chcą :D

jeszcze dwa miesiące temu BTC leciało na ryj z 3000$ na 1800$ i gdyby nie news który wpadł w ostatniej chwili to by na luzie poleciało niżej. to gdzie ta stabilność... chyba że przez ten czas wszystko
Według mnie najważniejszy argument brzmi: nie kupiłem BTC, choć kilka razy miałem to na myśli, ciągle myślę ile miałbym teraz kasy, więc najlepiej by było, jakby to wszystko szlag trafił, wtedy wyszłoby na moje i nie zamartwiałbym się jaki jestem głupi.
„panie boże sąsiad ma taka zajebista krowę, daje tyle mleka.
No dobra modlisz się gorliwie, chcesz taka sama? Nią wystarczy jak jego krowa zdechnie. "
Tak mi się dzisiaj pomyślało. Przyjdzie moment, że któraś giełda z wielkiej trójki (Londyn, Nowy Jork, Tokio) ogłoszą, że zaczynają handlować BTC. Chciałbym trafić na ten moment gdy będę przed komputerem i widzieć te wykresy :))
@WeselnyGiermek00: nie rozumiem, nie widzę tego, przegapiłem wiele okazji ale patrzę z boku i nie inwestuję mimo to. Koleś powinien usunąć swój kanał bo inwestor z niego kiepski i raczej szkody czyni wciskając to ludziom. Ja nazywam takich "beton" coś jak Peter Schiff, rozumie złoto tylko złoto.