Wpis z mikrobloga

uroczy, mili, nieśmiali chłopcy >>>>>>>>>>>>>>>> A L F A M A L E, bad boye, prawdziwi menszczyzni
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niemowmojejmamie: a potem czytasz posty tych miłych spokojnych chłopców że od gwałtu powstrzymuje ich jedynie prawo xD

btw coś takiego jak alfa nie istnieje, chyba że serio wierzysz że relacje ludzkie są na tym samym poziomie co lwów w stadzie.
  • Odpowiedz
@niemowmojejmamie Mam wartości, jestem nieśmiały i pomocny, i nic :( w moim wieku ciężko niestety znaleźć kogoś kto ma coś wiecej niz siano. To samo ma mój starszy znajomy, 7 lat związku jak krew w piach :) Nie generalizuje ale ogólnie jest słabo. Mily i nieśmiali ludzie niczego nie osiągają.
  • Odpowiedz
@niemowmojejmamie: Tylko problem jest taki, że podałaś tutaj dwie skrajności. I do tego nie zawsze prawidłowe
Jak ktoś jest miły, nie musi być nieśmiały itd.
Są różne charaktery.
Problem z osobami nieśmiałymi jest taki, że trudniej je dostrzec na jakimś spotkaniu czy w społeczeństwie.
Jak ktoś do Ciebie zagada, przez brak nieśmiałości, ale nie zrobi tego w stylu "ej mała, chcesz zobaczyć najtwardszą część mojego ciała?", tylko w sposób kulturalny,
  • Odpowiedz