Wpis z mikrobloga

@Lookbehindya: tym bardziej że na tych aplikacjach oceniamy przede wszystkim po wyglądzie. Jak w życiu zresztą. Jak jest jakiś pasztet to przecież nie zagadam i nawet nie poznam jak cudowny charakter może się tam kryć. Pasztet nie przyciągnie mojej uwagi w ogóle, odpada w przedbiegach. Takie życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Lookbehindya: Ja też nie, poza tym stukanie w klawisze, nigdy nie zastąpi prawdziwej rozmowy, tak samo jak ikonka nie zastąpi emocji, to tak nie działa, przynajmniej u mnie... W swoim zyciu znajomości internetowe miałem dwie, z czego obie z tematycznych części neta. Szkoda czasu na klepanie w klawiaturę, zwłaszcza, że druga strona może udawać kogoś kim nie jest. Może fajna rozrywka kiedy ktoś ma go za dużo... ale twierdzić, że się
dokładnie, z drugiej strony od razu odrzucamy osoby, które nas nie pociągają. i to nie jest nic złego, tak jesteśmy już skonstruowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plen: HURR JAK MOŻESZ OCENIAĆ PO WYGLĄDZIE, JA JESTEM ANON DOBRE SERDUSZKO ALE SZMATY LECĄ TYLKO NA BAD BOJÓW DURR