Wpis z mikrobloga

#oszukujo #oszustwo

@PlanetPlus
@OrangeEkspert

Sprawa wygląda następująco. Za pośrednictwem PlanetPlus skorzystałem z oferty Nju, zwrot 100zł. Wtedy termin zwrotu wynosił 60 (!) dni [nie tak jak teraz 90]. Czekam od 15 maja i zwrotu ni ma!
Pisałem @ do PlanetPlus to mówią aby czekać bo weryfikują w Orange i tak to trwa pół lipca i cały sierpień.

A chyba reklamacja po 30 dniach uznawana jest za rozpatrzoną pozytywnie!

Oszukujo i tyle...!

Aktualnie polecam promocję tego typu za pośrednictwem PAYBACK!

#planetplus #cashback #njumobile #orange #oswiadczenie #pytaniedoeksperta
michaelf - #oszukujo #oszustwo

@PlanetPlus
@OrangeEkspert

Sprawa wygląda nastę...

źródło: comment_CCo8VqgCSGdA92thv0vNurqLe6yQBwQz.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
A chyba reklamacja po 30 dniach uznawana jest za rozpatrzoną pozytywnie!


@michaelf: Ale jak to?

@Akayari: Działa. Nawet sami gadali, że zwroty będą przyznawane aż do wyczerpania puli. Ale nie zdziwiłbym się gdyby wówczas specjalnie oszukiwali.

@NowyRokNowyJa:
Podlinkuj proszę.
  • Odpowiedz
@michaelf: w akcji tydzień temu w regulaminie był taki zapis

Organizator zastrzega sobie prawo, że transakcje, które nie zostały poprawnie zrealizowane (nieopłacone, anulowane) zostaną odrzucone. Dodatkowo organizator zastrzega, że transakcje reklamacyjne dla danej promocji nie będą rozpatrywane.


  • Odpowiedz
@NowyRokNowyJa: W moim przypadku warunki takie same jak aktualne [różnica jedynie w kwocie 100/60 i dniach do wypłaty 60/90], czyli przy zawarciu umowy abonamentowej (telefonicznej) i Warunkiem otrzymania zwrotu Cashback jest posiadanie aktywnego numeru przez okres weryfikacji zamówienia.
  • Odpowiedz
@Setral nabluzgałem że jak z akcji co była tydzień temu się wystawia i też nie będą wypłacać I uznawać reklamacji to że będą gnojeni I z łatą oszusta będą siedzieć odziani w worek w rogu wykopu poniżani przez wszystkich. Ale stwierdziłem że przesada I skasowałem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz