Wpis z mikrobloga

@setka007: mirku, mam pytanko - jak z baterią w modelu z touchbarem? i czy przy przeglądaniu neta/oglądaniu filmów włącza ci się chłodzenie? będę jednak zwracał swojego kompa i kupię znowu w uk, bo jest średnio 1k taniej, i zastanawiam się czy nie zamienić od razu na model z touchbar. w tym moim wkurza mnie strasznie chłodzenie - włącza się przy lekkich zadaniach nawet i strasznie hałasuje.
  • Odpowiedz
@PeknietyJez: z applem jest jak z audi, niby fajne, dobrze wykonane, doskonałe ale dalej volkswagen... w srebrnym papierku , za mniejszą kasę można mieć lexusa albo infiniti , tak samo dobre albo lepsze.
także dziękuję, za bycie dymanym w dupę .
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: mam go od wczoraj ale ani razu wiatrak się nie włączył. Jest zajebiscie cichy a obciążam go dość przyzwoicie sex kamerki na chsturbate hehe i zero - robi się ciepły na baterii od wczoraj i jeszcze zostało 25% ale to akurat dla mnie nie jest najważniejsze. Touchbar to bajer rzadko z tego korzystam i zapewne zjada baterie. Przeraża mnie kabel do ładowania bo jest dość krótki i muszę go ładować
  • Odpowiedz