Wpis z mikrobloga

Mirki. Mam aktualnie IPhone 5s i szukam jego godnego następcy. Zastanawiam się nad 6 albo 6s. Szczerze mówiąc mam do wyboru nową szóstkę albo używanego 6s(oba w podobnym przedziale cenowym) Jak myślicie, które wyjście będzie bardziej korzystne?
#ios #apple #telefony
  • 16
  • Odpowiedz
@Mothman: Jeśli chodzi o bebechy to między 5s a 6 nie ma za dużej różnicy. Jeśli zależy Ci na większym rozmiarze to raczej lepiej 6s, ewentualnie spojrzeć na SE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
używałem iPhone 6 i przesiadłem się na 6s - polecam to drugie.
Zdecydowanie zauważysz różnicę.
- zyskasz 3D touch. Bardzo użyteczna funkcja, wspierana przez sam system i znaczną część aplikacji
- TouchID, działa NIESAMOWICIE szybko w wersji 6s. Tego się nie da porównać z wersją 6
- wersja 6s ma 2x więcej ramu i wg testów 70% szybszy procesor. Procek olej jeśli nie grasz w gry, ale ten ram się przydaje (aplikacje rzadziej są killowane gdy je rzucisz w tło)
- wersja 6s ma dużo lepszy aparat (przód: 5MP, Tył 12MP) od wersji 6 (1.2 + 8)
  • Odpowiedz
@Mothman: Kazdy odradza 16GB. w sumie ja też :D ale posiadam taki model i szczerze da sie żyć tylko że
- nie gram w gry
- zdjęcia tylko w chmurze
- nie zrobisz filmu dłuższego niż wolne miejsce w telefonie (potem i tak jest wrzucany w chmure)
- iTunes Match itd - muzyka tylko z neta

Jak masz mocno ograniczony budzet i poruszasz sie w ekosystemie Apple to nie jest
  • Odpowiedz