Wpis z mikrobloga

@partycja_: no bo kupisz, uderzaj do murzynow, oni z reguly koks maja. Czytam ze mefedronu szukalas hahahahahh w sumie dalej nie czytalem. Nie baw sie w dopalacze tepa dzido, nigdzie juz nie ma mefedronu, czaisz? Chyba ze ktos sobie hobbystycznie ugotuje w chacie ale tak to jest NIEOPLACALNE a jak juz dostaniesz jakims cudem to bedzie w cenie koksu i niekoniecznie bedzie to mefedron xD
  • Odpowiedz
@Ya_griszka: ludzie mylnie nazywaja kazdy krysztal jaki im wpadnie w lapki mefedronem xD wlasciwie kazde RC nazywane jest przez ludzi mefedronem. Czytalem ze ktos jej kazal pytac o piko w czechach a to #!$%@? metamfetamina..
  • Odpowiedz
@Ya_griszka: kiedys na melo nie mielismy zadnej opcji, ale to dawno bylo - z 2 lata temu - poczatki klefa, a pamietasz jaki klef byl na poczatku. Wzielismy na dowoz i to byl chyba najlepszy keton z jakim mialem do czynienia po mefedronie :D Pozniej juz typek nie byl osiagalny
  • Odpowiedz
Nieeeee. chlory na początku to gówno było. Dorzutkowe w #!$%@? i nos zapychało jak diabli. Pierwszy klef na taxi to był gorszy niż cec, dopiero potem jakoś to zaczęło działać, ale internet zawsze wygrywa :E. Przed klefami jeszcze 3mmc - metafedron. To było zajebiste i za tym tęsknie tak bardzo. Prawie jak za mateuszem :(
  • Odpowiedz
  • 0
@PeknietyJez ja tak potocznie z tym mefedronem, nie spinaj się tak. Prawda jest taka że raz w życiu 3mke jadłam, reszta to zawsze bliżej niezidentyfikowany rakotworczy kryształ. Ale u siebie mam dobre źródło a tu chodzę i pytam PIKO PIKO OR SAMFIN? XD
  • Odpowiedz
@partycja_: #!$%@? nie pikaczuj tam jak pokemon bo przede wszystkim pytasz o metamfetamine a nie krysztal znany u nas. Widocznie jakos dziwnie wygladasz skoro jeszcze zaden murzyn Cie nie zaczepil i nie zaproponowal wachania
  • Odpowiedz