Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam taki włókniak/znamię wypukłe na szyi, średnica 0,5 cm od urodzenia i chciałem to usunąć. Czy randomowy dermatolog to zrobi czy szukać jakiegoś lepszego z dobrymi opiniami. Jak to się usuwa? wystarczy 1 wizyta ? #zdrowie #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Poszukaj lepszego, ja miałem wycinane. Ogółem 3 wizyty, jedna, żeby obejrzeć, druga zabieg, trzecia usuwanie szwów. Miejscowe znieczulenie, chwila zabawy skalpelem (słychać dzwięki i dziwne uczucie jak ktoś ci jeździ ostrzem po szyi).
@AnonimoweMirkoWyznania: U mnie to wyglądało tak.
Poszedłem do rodzinnego po skierowanie na usunięcie znamion>ze skierowanie zarejestrować się w szpitalu>po 2 tygodniach usuwanie znamion>2 tygodnie l4 i usuniecie szwów> po jakimś czasie wyniki badań czy w znamionach jakiegoś syfu nie było
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź do jakiegoś gabinetu gdzie mają laser co2. Tylko to ma być lekarz dermatolog. Zobaczy jak zakwalifikuje do usunięcia laserem to zapłacisz 200zł i w 2 minuty będziesz miał to z głowy. 3 tygodnie będziesz musiał nosić plasterek, ale potem nie będzie śladu zupełnie.