Wpis z mikrobloga

No cześć, w sumie to nie wiem od czego zacząć, bo cała ta sytuacja jest o tyle śmieszna, że większość osób złapała zarzutkę, nawet tacy weterani mirko ( ͡º ͜ʖ͡º)
Post poniżej nie został napisany przez Dawida (jak i reszta), tylko przeze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°), hasło Dawida wypłynęło do sieci, gdzie wszyscy widzowie, oglądający w danym momencie strumyk, tak na prawdę, mogli bez problemu uzyskać dostęp do konta. Biorąc pod uwagę aktualną nagonkę w stronę Małysza, post miał być tylko i wyłącznie w celu humorystycznym, aniżeli dezinformacyjnym, bo w pewnym momencie i tak Daniel pewnie skorygował by całą sprawę ;) Nie zdawałem sobie w pewnym sensie nawet sprawy z tego, że tak dużo osób połknie haczyk, ba - niektórzy nawet próbowali podejść do sprawy na tyle poważnie i pojawiały się propozycję porozmawiania, jakobym był Dawidem.
W pewnym sensie można zrozumieć kwestie tego, że Dawid jest odbierany tak, a nie inaczej, co osobiście uważam za dobry chwyt jeżeli chodzi o streamowanie Daniela, bo robi się wokół tego mnóstwo szumu. Osobiście uważam, że jakąkolwiek osobą sam Małysz by nie był, nikomu nie szkodzi w żadnym stopniu, co najwyżej irytuje oglądających. Dużo osób zdążyło zauważyć, że jest On strasznie poświęcony Danielowi, no cóż, jego bajka, jego życie, wątpię, że ktokolwiek z nas jest w stanie do niego przemówić.
Reasumując, wyszła z tego śmieszna sytuacja, bo trafiło to nawet bezpośrednio do Daniela, a sam Dawid już chyba poinformował, że nie ma dostępu do konta.
Hasło Dawidowi oczywiście zwrócę, wtedy On odpowiednio już zadba o swoją weryfikacje i lepsze zabezpiecznie do konta ;) Prosiłbym go tylko o bezpośredni kontakt tutaj.
A was wykopki serdecznie pozdrawiam, zarówno tych którzy połknęli i się tak mocno zaangażowali, jak i tych którzy próbowali przetłumaczyć innym, że to bait ( ͡ ͜ʖ ͡).
#danielmagical #heheszki
  • 4