Wpis z mikrobloga

#legia #ekstraklasa #pilkanozna

Nie wierzylem w plotki, ze Lesny z Wandzlem chca wrocic, ale teraz juz jestem pewien, ze taki jest ich cel. Tego samego dnia, tekst w wyborczej, tweety "zaprzyjaznionych", wyciek maili z klubu, a teraz, zupelnie przypadkiem tego samego dnia, tekst Stanowskiego krytykujacy prezesa.

I teksty w stylu "napisal mi ostatnio jeden ze wspolpracownikow":) Ciekawe, czy Lesny mu to wszystko dyktowal, czy po prostu nadal glowne punkty.

@Krzysztof_Stanowski to jak to jest?
  • 23
  • Odpowiedz
@Venro: Inaczej. Oczywiscie, ze jak ktos spojrzy normalnie to widac, ze Lesny siedzi w tym gleboko i nie zdziwie sie jak prokuratura tu nie wejdzie, ale zobacz jakie sa komentarze i relacje np. Stanowskiego. Jeden wielki atak na Mioduskiego.
  • Odpowiedz
@miki4ever Może dlatego, że Mioduski z każdym kolejnym wywiadem coraz bardziej zaczyna brnąć w retorykę "co złego, to nie ja"? Porównaj to z tym, co BL powiedział po Celtiku, a co DM mówi dzisiaj. Wtedy padło: "przepraszam, zawiodłem", a dzisiaj jest: "oni zawiedli", bez żadnego "przepraszam".
  • Odpowiedz
@Venro: a czytales te teksty? Widziales jakie tam kwoty odstepnego szly, jakie pieniadze dla posrednikow?

Poza tym podpisywanie umow pracownikom tylko po to, aby po paru dniach rezygnowali z odprawa to juz w ogole jest dziwne.
  • Odpowiedz
Czy Wy jesteście w ogóle w stanie przyswoić kilka zdań tekstu, bo mam wrażenie, że nie?


@Venro: sorry misiu, ale gosc polecajacy bamba to prawa reka Szopena. Zalecam zapoznanie sie z tekstem zanim skomentujesz.
  • Odpowiedz
@miki4ever: No faktycznie dziwne, że mój tekst pojawił się we wtorek, skoro ma tytuł „Jak co wtorek...”. To nie moja wina, że liczba tematów jest ograniczona, jeśli piszesz dwa felietony tygodniowo, a Dariusz Mioduski w naturalny sposób podrzuca temat, udzieląc właśnie tego dnia wywiadu.
  • Odpowiedz
@miki4ever: No rzeczywiście, niesamowity zbieg okoliczności. Mioduski udzielił wywiadu, a ja skomentowałem. Ludzie, wy macie z tymi spiskami konkretnie nasrane. Dziwię się tylko, że nikt nie wpadł na oczywisty pomysł, że dzisiaj dziennikarz sportowy nie ma żadnego interesu w krytykowaniu Mioduskiego, bo wiadomo, że facet będzie rządził przez lata. Więc każdy koniunkturalista powinien się pod niego podklejać.
  • Odpowiedz